Hosting

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak mi to nedalo a musím založit toto téma.

Jak již v jiném tématu bylo, xHosting koupil Kapustu. Ta zažila docela pecku díky ztrátě dat a přístupu majitele. Myslím si, že více za mě řekne samotné video.


Co na to říkáte?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Co dodat, kapustu jsem zažil, ale naštěstí jsem měl tehdy jiný důvod odejít a hlavně odešel jsem s veškerými daty. Klientům zelináře přeji hodně štěstí.
Jinak reportáž je tak trochu divná. Zmíní se o timehostingu a o tom pak ani slovo. A celkově zprávy v TV by si měly najmout někoho, kdo problémům internetu trochu rozumí.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nejspíše o Timehostingu toho tolik nenašli, tak se v tom raději nepídili. Já bych novinařinu dělat nechtěl. Člověk skončí večer s pocitem, že zítra začíná vše na novo.

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
je to mazec, toho typka (kapustaka) jsem parkrat videl na serverovne

paradoxne se tam fakt snazil davat veci dohromady, skoda ze jim projekt takhle skoncil

na druhou stranu k te reportazi, myslim ze to jasne definuje jeji spodni diskuze (cituji):

Promiňte ale kterej DEBIL si dá firemní stránky ke kapustě. A vůbec tahle reportáž je jako vždy přehnaná a k smíchu :-D
scart94 před 2 dny

---

pravdou je, ze pokud mam (viz. pozkozeny typek v reportazi) projekt za 30tis. mesicne, asi nebudu umistovat na hostingy typu "ovoce a zelenina" s desetikorunovymi cenami a hyrici slogany NEomezene apod.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se