Hosting

4host
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 20.09.2011
[NABÍDKA]

ZAVÁDĚJÍCÍ CENY!


Poskytujeme webhosting pro malé i velké firmy od 19Kč/Měsíc.
Virtuální servery běží na kvalitním serveru značky super micro od 100Kč/Měsíc.

Více informací na:

http://www.4host.cz

Email: Info@4host.cz

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Výhradne končím s prezeraním ponúk hostingov v čase, keď zbadám limit na prenos dát. Ako je možné, že v dnešnej dobe, kedy má pomaly každý neobmedzený internet doma nie je to isté zavedené aj na hostingoch? (ja o tom radšej napíšem úvahu na blog)
Asi preto som skončil pri prezeraní ponuky tohoto hostingu už pri 3. riadku. Inak stránka pekná ;)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Asi bych si tam nic neobjednal když člověk musí zaškrtnout, že souhlasí s VOP a ty jsou ve znění "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.." viz. http://www.4host.cz/obsah/objednavka/podminky.php , takže si člověk něco objedná a oni tam pak doplní nějaké žvásty ? :D Proč to sem dáváte když to nemáte dodělané..

4host
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 20.09.2011
Wladass: Omlouváme se za nefunkční odkaz. Bylo to blbě nastavený. Teďkon to funguje jak má.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Toto:
Obchodní podmínky - 4Host.cz_1316595403411.png
Ako vidím podmienky

mi nepríde ako v poriadku... Viem, že už je URL zmenené na .pdf súbor, ale ani to by som nedoporučoval - najlepšie je zobrazovať všetko v HTML formáte - takto nútite zákazníka mať softvér na prezeranie PDF súborov.

Inak vidím, že už je tam neobmedzený počet dát - to sa mi už páči viac :). každopádne ak sa môžem opýtať - akú výhodu, alebo lepšie vlastnosti má tento hosting od napríklad Wedosu?

4host
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 20.09.2011
Sice nejsme megahosting, ale snažíme se mít dobrej přístup k zakanikům.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
hexageek píše:
ano vase ceny jsou opravdu "zavadejici" :)

taktak :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přeji vám hodně štěstí v rozvíjení hostingu. Době, kdy Wedos snížil ceny na minimum je dle mého zaměření na co nejmenší ceny blbostí, majitel tím získá ty nejhorší zákazníky, kterým při prvním výpadku utíkají za minutu miliony korun.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Proč není u seznamu zákazníků i odkaz na jejich projekty? Takhle ty reference nepůsobí ani trochu důvěryhodně!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Stejně to na mě budí dojem dost neprofesionálního provedení.

Lukáš Valenta
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 61
Registrace: 07.11.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak jak je to kvalitní hosting si rozumný člověk domyslí ihned, jak otevře web, neprofesionální to je až běda. To vlákno jsem četl a docela se u něj pobavil :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To i já, přeci jen wedos to rozjel ve velkém a navíc je tu tolik hráčů v této oblasti, že bez ohromných investic to ani nejde. Podle mě je to akorát ztráta času.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ono v istých prípadoch to význam má, ale vo väčšine prípadov nie...Taký wedos to naozaj rozbehol iným spôsobom a cenou mu konkurovať nemôže asi nikto...A na nový hosting moc ľudí nepôjde, keďže väčšina sa pozerá práve na tú cenu a keď si už aj chcú priplatiť tak idú k overeným hostingom...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Aby se někdo dostal cenově pod Wedos, musel by si postavět datacentrum někde v Bhútánu a tam k němu postavit ještě vlastní elektrárnu. Dost lidí se už ponaučilo po kauzách Timehosting, Kapusta a dalších, že raději nesvěřovat svá data některému z nových hostingů. Pro provozovatele nových hostingů to znamená jedinné a to mít pevné nervy a dokázat že to není rychlokvasící hosting. Už jenom z tohoto důvodu, kdy člověk získá nějakou tu důvěru ale nemá pořád jisté výdělky, bych si nikdy nezaložil vlastní hosting.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Otakar Pěnkava píše:
Aby se někdo dostal cenově pod Wedos, musel by si postavět datacentrum někde v Bhútánu a tam k němu postavit ještě vlastní elektrárnu. Dost lidí se už ponaučilo po kauzách Timehosting, Kapusta a dalších, že raději nesvěřovat svá data některému z nových hostingů. Pro provozovatele nových hostingů to znamená jedinné a to mít pevné nervy a dokázat že to není rychlokvasící hosting. Už jenom z tohoto důvodu, kdy člověk získá nějakou tu důvěru ale nemá pořád jisté výdělky, bych si nikdy nezaložil vlastní hosting.


Myslim si ze neni duvod jit pod cenu wedosu, ty ceny a podminky proste smrdi, a casem narazi na stupidni pojem "neomezeny hosting". My vlastni datacentrum mame, memame ho sice v indii ale mame ho v Brne a diky tomu ze je nase muzeme jit v jinych cenach dolu a konkurovat komukoliv. Ano webhosting je taky prijemna vec a chodi k nam dost zakazniku a je i hodne prechazejicich od konkurence ale neni to proste nase number 1. Uprimne ja bych si za podminek wedosu neobjednal tzv. "neomezeny hosting" ani nahodou..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Asi jako u jeho tří předchozích projektů, ani se nedivím. Dobře jim tak.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též jsem si všiml toho prodeje a za luxusních 1000 Kč vyvolávačka a za 3000 Kč bin :-) To muselo, ale sakra vydělávat, když to prodává takto draho :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
Jakub Senko píše:
Výhradne končím s prezeraním ponúk hostingov v čase, keď zbadám limit na prenos dát. Ako je možné, že v dnešnej dobe, kedy má pomaly každý neobmedzený internet doma nie je to isté zavedené aj na hostingoch? (ja o tom radšej napíšem úvahu na blog)
Asi preto som skončil pri prezeraní ponuky tohoto hostingu už pri 3. riadku. Inak stránka pekná ;)


jde o to, ze NEomezene je vzdy omezene

realne by mohlo fungovat ve stylu Hofyho vety:
Nabizime neomezene sluzby vsem, kteri nam poskytnou neomezene inkaso

takze co se tyce omezeni, vzdy se najdou klienti, kteri chapou jak to s danymi sluzbami je a naopak "zdrhaji" z webu, kde blika NEomezene

napr. mi rekni - k cemu ti bude NEomezeny gigabit, kde budes pripojen do sdileneho paterniho rozvodu s gigabitovym portem, ale realna pruchozi konektivita bude stezi 20 mbit ? Ano, budes mit treba i dostupnost 99,9% ale porad nebudes na pruchozim internetovem Gigabitu, ale jen lokalnim - a v tom je rozdil sluzeb

doporucuji shlednout video http://pepino.omezenyhosting.cz/neomezene.wmv

---

ale k tematu, tim se nijak nezastavam 4hostu ani je nekritizuji - alespon maji snahu s necim zacit a nesedi s bramburkama u TV :-)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
soudruh píše:
ale k tematu, tim se nijak nezastavam 4hostu ani je nekritizuji - alespon maji snahu s necim zacit a nesedi s bramburkama u TV :-)


No snaha byla, ale už je to prodané.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
no ted se ho snazi prodat.. nebo ho prodali a uz zase ho prodavaji..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak na jednu stranu, kdo by to chtěl koupit, když tím nic nezíská. Zákazníku nula nula nic a potřeba mnoha investic s nejistým koncem, zda se vůbec vrátí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se