Hosting

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Už jste se všimli datahousingu.cz? Při prohlídce jejich služeb je až k neuvěření, kolik dokáže být neomezena, že si říkám, proč za to vůbec chtějí platit :-)

Wordpress hosting za 115 Kč na rok - Webhosting optimalizovaný pro nejpoužívanější systém Wordpress včetně všech modulů. Blogujte v plném proudu! Systém vhodný také pro mikrostránky. Po objednání budete mít systém ihnek dispozici a můžete pracovat na svém projektu.

FREE WEBHOSTING - Ideální řešení pro malé projekty, K dispozici je 100MB prostoru, 1 email, PHP, MySQL. Neplaťe více než musíte, s Free webhostingem můžete vytvářet stránky jen za cenu domény.

Jak dlouho to s těmi cenami asi tak můžou vydržet :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Celkom rozmýšľam o využití ich ponuky...Len mi chýbajú ešte referencie o nich po internete :) Ináč sa mi ich web celkom páči :) V dobe wedosu, ktorý ponuka ako nízku cenu tak aj kvalitu už ceny hostingov nie sú na úrovni ako kedysi :) Čo je pre nás zákazníkov iba výhoda :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já bych je si hned neodsuzoval, ale 115 Kč za rok hostingu, to už mi příjde víc než šílené. Když vezmu v potaz kolik stojí cena .cz domény, tak nevím nevím. Tak též nevyhledávám zrovna to nejdražší, ale ani to nejlevnější. Spíše hledám vždy kvalitu, než lacino. Pokud do toho půjdeš, tak schválně poreferuj co a jak, zajímalo by mě to víc než dost.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Kde si našiel tú cenu 115 czk/rok? :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Našel jsem jí zde : http://www.datahousing.cz/cz/objednavka/webhosting
A klikni na WORDPRESS WEBHOSTING a vyskočí ti tam cena za hosting při platbě roční a částka 115,- Kč
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Aha :) Ozaj :) Tak to je fakt krásna cena :) Budem si onedlho zakladať blog na wordpresse tak už viem, kde budem hostovať :)

Diki za info o tomto hostingu! :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Není zač a děkuji za reputaci :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No krásná cena, já tedy nevím ale, za 115 korun máte 100 mb prostoru, ale na všechno emaily, databáze, web, takže 10 webů 1gb prostoru za 1150 kč za rok, to má být jako dobré ? když mohu mít například u Lethost.cz za 708 kč za rok 10GB prostoru, nebo u wedosu multihosting, jediný na co to bude dobrý je na microsite, která bude na jiné IP adrese než ostatní weby, jinak mě to absolutně neoslnilo.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kde si se to dočetl s tím prostorem, já to tam nikde tedy nenašel, kromě kombinace vlastního multihostingu. Jinak všude hýří samé neomezeně, až je to hnus velebnosti.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo už to vidím, ono tam bylo nakliknuto free hosting a u něj jsou tyhle hodnoty, nepatří to k tomu WP a Joomle. Každopádně Multihosting za 708,- na rok je taky dost dobrý. Pokud bych ale potřeboval umístit jednu instalaci CMS tak za 115 kč by to šlo, pokud bude dost prostoru, nebude tam nikde reklama a podobně.

-- 05. 12. 2011 19:58 --

Tak jsem dostal další informace o CMS hostingu pro Joomlu a Wp je to 1000 MB prostoru, 10 emailů, 1 MySQL databáze no za 115,- resp. 125,- pro Joomlu to je dobrý, mají online platbu tak to jdu asi vyzkoušet :-) potřebuji jednu doménu nastěhovat na nějakou jinou IP adresu hostingu :-)

-- 05. 12. 2011 22:33 --

Tak už to jede, už to fičí instalace komplet, hotovo a joomla už si vesele brouká na datahousing.cz :-)

-- 06. 12. 2011 11:10 --

Tak jsem proklepl co ten hosting umí a neumí a jediné s čím je problém je jejich nastavení serveru a tím pádem nefunkční SEF URL můžete dělat s htaccess souborem co chcete a ani prd, jedině použít některou z komponent pro Joomlu nebo WP která se postará o lepší url jednak co se vzhledu týče, tak samozřejmě seo efekt. Jedinný problém je najít pro Joomlu komponentu která bude free a nebo nebude stát přes litr pro jednu instalaci. Tohle například u hostingu na wedosu odpadá, tam fungují SEF URL normálně jen s nastaveným .htaccess a mod rewrite, uvidím zkusím s tím ještě laborovat, ale moc šancí tomu nedávám.

-- 06. 12. 2011 14:08 --

Tak se mi to nakonec povedlo obejít a adresy příspěvků jsou tedy www.mojedomena\nazev-clanku.cz a jde to i bez další komponenty, tedy alespoň v Joomle.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak dnes som si pokecal troška s online podporou a zatiaľ to vypadá sľubne :) Dobrá podpora je základom hostingu a tu očividne taká podpora je...Takže o pár hodín tam nahadzujem blog. :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo taky bych řekl že podpora je ok, jen mi trochu trvalo než jsem si zvykl na ten jejich systém správa webů, domén, atd, nikdy jsem ho nevyděl, ale jak se člověk rozkouká tak to jde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
To hej :) Ale toto neriešim...Proste keď niečo neviem, napíšem podpore...Na to tam je tak nech maká :D Už len čakám na zriadenie .sk domény...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já už jsem právě měl připravenou doménu a jen jsem hledal kam jí švihnu, ale chtěl jsem, aby hosting byl někde totálně jinde, kvůli jiné ip adrese na případný prolink s další mojí stránkou, no tohle je tedy hodně jinde :-D každopádně hosting funkční hned, ani nečekali jestli dojde platba, atd nejdéle trval převod DNS na jejich server.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je dobře, že to funguje a můj příspěvek zde byl k něčemu aspoň trochu dobrý :-) Třeba se objevíš v jejich referencích, když nečekali ani na došlou platbu. Třeba si první člověk hostující tam :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No vidíš to mě nenapadlo :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Musíš uvažovat z obou stran najednou a je to :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak už mi tam beží blog gondal.sk :) Zatiaľ odozva naozaj perfektná :) Ale to bude asi nezaťaženosťou serverov :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Gondal píše:
Tak už mi tam beží blog gondal.sk :) Zatiaľ odozva naozaj perfektná :) Ale to bude asi nezaťaženosťou serverov :)

No jestli je to jak píše alijosha, tak je to možný, pokud jsme tam jen my dva tak to moc nezatížíme :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
http://www.datahousing.cz/cz/o-nas/reference

Takže asi tam len my dvaja nie sme :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Gondal píše:
http://www.datahousing.cz/cz/o-nas/reference

Takže asi tam len my dvaja nie sme :)


Já to také myslel ze srandy :-)

Jo a hned jsem testnul tu tvojí odezvu a rovnou provedl tvůj první koment k blogu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ako jasnééé :D Ďakujem za prvý koment...

Ale aby som nebol OT tak sa musím pochváliť, že som dostal multihost u nich zadarmo :) Za to, že im budem robiť reklamu na blogu(hodím tam ich banner asi)... :) Takže som platil iba za doménu :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Uááááááááááááá datahousing nejede, ani jejich vlastní web a ani můj web který jsem právě doděl :-( koukám že gondal má taky podobný problém.

-- 19. 12. 2011 11:31 --

Už to jede, no tohle mi nedělejte hoši :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Hej hej...Mali vtedy výpadok. Tiež som zaznamenal občas trocha pomalší web. Ale je to v takej miere, že je to únosné...Pre menšie weby pre mňa asi jasná voľba :) Ale väčší projekt by som tam nehodil.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak hlavně je dobré, že to jede a neskončil hosting jako takový. Výpadek může mít kde kdo. Tak ono taky za tu cenu hostingu by to byla celkem sebevražda tam dávat něco většího. Přeci jen je to nová firma!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se