Hosting

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Žádám čtenáře, aby tohle vlákno dál nečetli. Je to zbytečné. Je to výměna názorů mezi odpůrcem WEDOS a WEDOS. Zbytečné čtení, zcela mimo téma.


janKali píše:

Ale jako právník víte, že ano. jsou k nim přece nabávací listiny a listiny k jejich prodeji.

Jako právník vím, že žádná nabývací listina být nemusí. Převádí se předáním z ruky do ruky a bez ohledu na jakoukoliv listinu. To zase tvrdíte něco, co není pravda.

janKali píše:
Je vidět, že raději budete tvrdit, že jsem podvodník, než abyste se za své tvrzení postavil.

Ne, tohle není Vaše první lež. Mám ukázat další? To do tohohle vlákna nepatří. Za svými tvrzenými si stojím.

janKali píše:

A pokud mám dělat majetkový striptýz, tak chci z toho taky něco mít. Ale je vidět, že je to další fakt, kterým se budete ohánět, abyste nemusel na dle mého názoru zcela hloupou dohodu přistoupit.

Dáme to na charitu a je to. Pokud to neprokážete, tak dáte stejnou sumu Vy. Souhlasíte? My jsme také nabídly 100k za kus versus 10M za naši případnou lež... Už i pozorný čtenář prokázal, že my nelžeme...

janKali píše:
Ve skutečnosti mi nejde o žádné peníze, stejně jako Vám. Jen když tu hážete miliony za poskytnutí iformací o firmách, které u vás hostují, tak pak nemůžete odmítat stejnou nabídku na něco obdobného...
To bylo oboustranné, nabídka pro obě strany. Pokud my budeme lhát, tak zaplatíme také.

janKali píše:
Požádal bych vás veřejně o omluvu za to, že jste mě označil za podvodníka. Sám víte, že jen tak si udržíte slušné jméno, na kterém stavíte svůj business. Označovat někoho za podvodníka bez důkazů je sice soudně napadnutelné, ale vyčíslení finanční újmy, kterou bych po vás mohl požadovat je nemožná. Jen proto se to nebojíte tvrdit. Vadím mi, že to člověk, který si hraje na veřejně čistého člověka, může něco takového bez jakýchkoliv důkazů tvrdit.

Já jsem všechna svá tvrzení prokázal (nebo je zde prokázal pozorný čtenář). Pokud neprokážete svá tvrzení, tak jste lhář a není se za co omlouvat. Pokud je prokážete (nemusíte veřejně), tak Vám napíšu veřejnou omluvu se vším všudy.

Mimochodem jste dnes v tomto vlákně začal agresivně proti WEDOS zase Vy. Nejprve vytahováním nějakých nesmyslů ohledně forpsi. Takže s tou pomluvou to bude asi naopak a s omluvou taky. Co myslíte? A to není první případ Vaší antireklamy proti WEDOS... :-)

janKali píše:
Za mě máte omluvu za miliardové firmy. Nejde mi do hlavy, proč to někdo dělá, ale to třeba někdy pochopím.

Omluva se přijímá. Já také nechápu proč nás neustále kritizujete. Není to poprvé. Vždy se pouštíte do sporů. Zcela bezhlavě a bez argumentů. Já se do sporů bez argumentů nepouštím a díky tomu, že nelžeme, tak nemám ani obavy o to, že byste mohl nějaká tvrzení napadnout. Stejně tak to bylo v mnoha věcech v minulých našich debatách, stejně tak to bylo dnes i třeba s těmi miliardami.
Mimochodem ta námi uvedená firma má obrat přes 40 miliard korun a taky u nás hostuje několik svých webů...

Nepotřebuji mít poslední slovo. Vše podstatné bylo řečeno (napsáno). Zopakuji: "Bude lepší, když si nebudeme jeden druhého všímat a bude nám lépe. Ušetříme si hodně času. Život je krátký na to, abychom tady trávili tolik času tímto způsobem." Dobrou noc.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ale pokud podíl ve firmě kupuji, mám na to doklad o koupi - ze zákona musím. Takový doklad je zaúčtován už od roku 2010 a za příjem z takového prodaného podílu je jeho prodávajícím zaplacena na Slovensku daň. To jsou průkazné věci. Sice nemusí být doklad o nabytí, to se shodneme, ale může být a já ho mám k dispozici.

O 10M se "vsadit" skutečně nemohu, ač bych moc rád. Těžko se vsází o něco, co člověk nemá. Rád bych zaplatil, kdyby to tak nebylo, ale nemám z čeho. To je ten jediný problém :-)

A fakt tahle debata spěje zase do pr... obhajoba, útok, obhajoba, útok.. pořád to střídáte.

PS: Budu moc rád, když sem vystavíte všechny "mé lži". Šup sem s tím.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Drago píše:
Co jsou to známá jména? Weby podle velikosti? Pokud máš čas můžeš so projít weby podle IP adres v různých službách. Třeba tady http://myip.ms/browse/sites/1/ownerID/46271/ownerID_A/1 podobných nástrojů je na internetu spousta. záleží co hledáš.


Extra.cz a je to tady... :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Kohy píše:

Extra.cz a je to tady... :)

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
chytrá reklama od Wedos, být Vaší konkurencí tak vás také nemám rád )
jinak s wedos mám převážně dobré zkušenosti. rychlá podpora, dobré ceny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
České forum .com, tak to mě rozsekalo... :) (Joke)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se