Hosting

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Hľadám multihosting pre cca 20 katalógov / pr webov / magazínov. Weby nie sú príliš náročne väčšina cca 100 UIP+ / deň, bežia na Freeglobes alebo Wordpresse. Výhodou neobmedzený počet domén a databáz, (space, priestor)stačí 10 GB pre obsah stránok. Nutnosť funkčnosti freeglobes na danom hostingu. Cenovo do 250 KČ / mesiac. Osobne som uvažoval nad Tele3 ale 999 KČ/mesiac sa mi zdá pri veľa pre šmejd weby.

Ďakujem za každú radu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mohu doporučit Savanu i TELE3. U Tele3 mám server a u Savany tarif S1000. Podle mě ti víc bude vyhovovat Savana.
Freeglobes jsem tam netestoval, ale neměl by být problém. Kdyžtak mohu zkusit (za 10 WD Bodů) :-)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já mám server od angel-hosting.cz jede tam tak 100x drupal, několikrát Freeglobes, ... konfigurace dle potřeby cena od 180.- do 1890.- bez DPH já využívám skoro základ za 210.- a spokojenost.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já mohu doporučit Savana.cz, měl jsem tam pár věcí a nebo Ebola.cz není též špatná. Na obou by měl freeglobes běžet v pohodě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
ďakujem za rady, savanu už využívam ako aj VPS od wedosu, avšak kapacitne to nestačí, angel pozriem ako aj ebola.cz, prípadne má tu niekto skúsenosť s elbia.sk ?

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Môžem odporučiť angel-hosting.cz... Zatiaľ naozaj nič lepšie som nenašiel. No nemám skúsenosti, či ti to za takúto cenu utiahne 20 webov, ale snáď hej...

Ďalej tiež odporúčam multihosting.sk od Elbie...Na elbií som mal dávnejšie webhosting a za celú dobu, čo som u nich mal web som nemal najmenší problém. To je odpoveď aj na tvoju predchádzajúcu otázku :)

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
nevim jestli se to muze ale rad bych doporucil nas. Na multihosting a VPS mame urcite nejlepsi ceny.. :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
hexageek píše:
nevim jestli se to muze ale rad bych doporucil nas. Na multihosting a VPS mame urcite nejlepsi ceny.. :)


má tam niekto katalógy na freeglobes ? funguje tam tento systém bez problémov ? (síce dosť blbá otázka ale na niektorých hostingoch tento systém nefunguje)

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
co se tyka multihostingove konkurence tak muzu jedine doporucit savanu, za nic jineho bych se nepostavil.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Marek L. píše:
hexageek píše:
nevim jestli se to muze ale rad bych doporucil nas. Na multihosting a VPS mame urcite nejlepsi ceny.. :)


má tam niekto katalógy na freeglobes ? funguje tam tento systém bez problémov ? (síce dosť blbá otázka ale na niektorých hostingoch tento systém nefunguje)


ano freeglobes u nas funguje uplne bez problemu..

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
hexageek píše:
Marek L. píše:
hexageek píše:
nevim jestli se to muze ale rad bych doporucil nas. Na multihosting a VPS mame urcite nejlepsi ceny.. :)


má tam niekto katalógy na freeglobes ? funguje tam tento systém bez problémov ? (síce dosť blbá otázka ale na niektorých hostingoch tento systém nefunguje)


ano freeglobes u nas funguje uplne bez problemu..


na skúšku zrejme zoberiem najnižší tarif a neskôr by som prešiel na vyššie, koľko cca katalogov dokáže utiahnúť najnižší tarif ? 2-3 ?

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
tak to vam nepovim kolik freeglobes to zvladne. Ale objednavku napiste rovnou na podpora@hexageek.com, podpora vam bude plne napomocna a budeme radi kdyz nam pomuzete zjistit co vsechno zakladni varianta v pripad freeglobes zvladne.. :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
hexageek: pozrel som si tvoju ponuku webhostingu a vyzerá naozaj pekne :) Keď pôjdu správy tak sa ťa spýtam na nejaké podrobnosti, ale zaujímala by ma ešte pred tým jedna otázka...Je tu možnosť si hosting odskúšať? Možno by mi stačil kľudne aj deň...

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
Marek L. píše:
Hľadám multihosting pre cca 20 katalógov / pr webov / magazínov. Weby nie sú príliš náročne väčšina cca 100 UIP+ / deň, bežia na Freeglobes alebo Wordpresse. Výhodou neobmedzený počet domén a databáz, (space, priestor)stačí 10 GB pre obsah stránok. Nutnosť funkčnosti freeglobes na danom hostingu. Cenovo do 250 KČ / mesiac. Osobne som uvažoval nad Tele3 ale 999 KČ/mesiac sa mi zdá pri veľa pre šmejd weby.

Ďakujem za každú radu.


pokud napr. nepotrebujes mailboxy muzeme ti smluvne upravit program na vyssi kapacitu nebo nizsi cenu umernou programu/potrebam

je to jen o komunikaci = kdyz se nezeptas, moc se nedozvis :-)

tarifni programy jsou pro usery, kteri se neumi moc rozhodnout co potrebuji a chteji ukazat "prstem" /mysi

"ostrileny" technik se vzdy rad zepta na modifikace :-)

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Mohu zajistit multihosting za 200kč měsíčně. Jinak doporučuji Gigaserver.cz, dá se tam objednat více "balíčků" a spojit je do jednoho účtu. Ode mě bys to měl ale jednoduší a cpanel.

Shadow
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 26.10.2011
Za sebe mohu doporucit HostingSolutions, 2 spokojene roky. Na multihosting maji ted akci: http://www.hostingsolutions.cz/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se