Hosting

Corpse
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 10
Registrace: 10.08.2012
Dobrý den! Jaký máte názor na podporu Hexageeku? Moje zkušenosti jsou velmi špatné...Změna NSSET 3 týdny,odpovědi na ticket 5 dní,týden,ne-li více.V porovnání s jinými hostingovými firmami masakr...Mají velmi dobrý náběh na cenu nejhorší podpory v ČR...Děkuji za názory Corpse

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
No, já byl u Hexageeku chvíli a s podporou jsem měl tu čest něco řešit. Na můj vkus to trvalo opravdu trochu déle (jsem rozmazlen od Wedosu), ale na tiket jsem dostal odpověď během 24 hodin
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
U hexa je to začarované ve srovnání když jsem u nich začínal je dnes upřímně řečeno support tragédie a nesmí se kluci zlobit.
I přes to, že jsem z nich někdy na mrtvici :) věřím, že se dají dohromady a zamyslí se nad tím je to škoda.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Měli by zvážit posílení supportu s tím souhlasím.

Corpse
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 10
Registrace: 10.08.2012
Aktuálně mám otevřený ticket od minulého týdne,od čtvrtka 09.05,dneska je pátek 17.05,tedy uběhlo 9 dní,a žádná odpověd...Před dvěma týdny jsem čekal na odpověd 6 dní...Je to normální jednání profesionální hostingové firmy s klientem,který si zaplatil za své služby ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dlouhá doba odezvy podpory Hexageeku je někdy opravdu k naštvání, záleží tedy co člověk pošle za dotaz. Já tedy taky doufám, že na tom zapracují, je to asi jediné co mi na tom hostingu vadí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
v tomto pripade jsme zde nevinne, ze trech ruznych smeru resime co vlastne chcete navysit (skype onlinechat maily), nejdrive to byli limity pro upload a pote zase neco jineho. defakto ani ted 100% poradne nevime. pro urychleni vseho vzdy dobrovolne nabizime at nam zakaznik posle pristupy do aplikace ze se problemy pokusime vyresit sami a najit reseni. posledni dulezity fakt je ten ze se jedna o adult projekt a ten ne kazdy je ochoten na supportu resit a vzhledem k obsahu je do toho nenutime.

Corpse
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 10
Registrace: 10.08.2012
Co bije do očí za prvé..je že Vy nikdy nepřiznáte,že chyba je na Vaší straně..budete se jako vždy vymlouvat na všechno možné...Takže z toho všeho vychází,že chyba je bud na straně klienta,nebo na nějaké třetí straně...a samozřejmně Hexageeek je v tom nevinně,chudáček..všichni mu chcou ubližovat...Za dále si zase vymyšlíte..řešení memory limit jsem přidal až naposled,a jestli někdo u Vás něco nechápe,tak at mně kontaktuje a problém se vysvětlí,jako u normální podpory...Jinak můj ticket je přehledný..další věc na Skypu máte člověka,který není z podpory,ale je obchodák,co mi jednou sám uvedl,a technickým problémům nerozumí a neřeší je..takže je tam na nic...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já měl možnost si jednou vyzkoušet jaké to je, když podpora totálně nefunguje a nikoho to absolutně netrápí. Na toto nejsem zvyklý a zvykat si rozhodně nehodlám, proto při výběru poskytovatele webhostingu víc než na nějaké ceny koukám na tu pravou kvalitu (podpora, ochota, stabilita atd.). Toto není evidentně jediný případ (ať už jde o cokoliv, podpora by se měla snažit být vždy aktivní a jestli jde o adult, tak ho nemá někdo povolovat úplně, jak ostatní!), na netu jich člověk najde xx, takže je dle mě celkem jasné, kde je problém a nemusí se hledat nějaké trapné výmluvy ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
hexageek píše:
v tomto pripade jsme zde nevinne, ze trech ruznych smeru resime co vlastne chcete navysit (skype onlinechat maily), nejdrive to byli limity pro upload a pote zase neco jineho. defakto ani ted 100% poradne nevime. pro urychleni vseho vzdy dobrovolne nabizime at nam zakaznik posle pristupy do aplikace ze se problemy pokusime vyresit sami a najit reseni. posledni dulezity fakt je ten ze se jedna o adult projekt a ten ne kazdy je ochoten na supportu resit a vzhledem k obsahu je do toho nenutime.

Ok tak jsem ted malinko rozladěnej
Jak jste to mysleli, že je adult na druhém místě za weby non adult?
Já například Vám nějakou korunu za rok dám a budu platit host s tím, že podpora ano, ale jen jestli si jí bude chtít s tím, že šéf ji do adult projektu na support nenutí.
V klidu bez rejpání se zeptám mám si adult content přesunout jinam?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
hexageek píše:
v tomto pripade jsme zde nevinne...


Tak tohle je debilita dne! Zákazník čeká 7, 10 nebo i více dnů na odpověď a vy jste v tom nevinně? Za tohle by sis zasloužil pěstí mezi oči, aby si se vzpamatoval!


PS: Nejsem zákazník Hexa ani jiného hostingu... Takže si komenty o špinění konkurence rovnou nechte :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No já čekám od 29.3 (došlo potvrzení o přijetí platby) na registraci domény, párkrát jsem jim psal, a nějak jsem na to zapomněl a vzpomenul si až teď když se to řeší.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
:-D noooo, tak jestli je toto pravda, tak to tedy klobouk dolů, to už je na zápis do Guinessovy knihy rekordů a skvělá ukázka: Náš zákazník, náš pán ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Corpse
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 10
Registrace: 10.08.2012
Jen málo na vysvětlenou...jsem u Hexageeku od března,a šel jsem k nim proto,že moje weby vyžadují určité technické parametry hostingu,co se týče výkonnosti serverů, kde mi vycházel Hexageek jako nejlepší volba.Jinak bych k nim nikdy nešel,anebo bych byl už dávno pryč..protože první zkušenost s nimi mně bohatě stačila...na změnu NSSET si vzali skoro měsíc...takže díky jejich amatérismu a nekompetentnosti jsem se nemohl pohnout z místa,a weby mi nefungovali...Jinak k poznámce,že adult je až na druhém místě...že...posledni dulezity fakt je ten ze se jedna o adult projekt a ten ne kazdy je ochoten na supportu resit a vzhledem k obsahu je do toho nenutime. Ale brát peníze od lidí co mají adult to Vám nevadí...peníze nesmrdí..jinak bych chtěl osobně vidět Ty chudinky ,co mají na adult slabý žaludek...to snad nemyslíte vážně...Jinak ani během dneška mně nikdo nekontaktoval...žádná snaha ze strany Hexageeku o řešení situace.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Také marně čekám na zaslání slevových kupónů na domény do soutěží a to je poctivě platím...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Hold se vyplatí kolikrát připlatit trochu a mít klid ;-) Mnoho společností umí divi a ne vše mají vždy napsané na svém webu. Za sebe mohu doporučit Ebola.cz, tam by se nikdy nic podobného nestalo. Podpora reaguje bleskově, tedy ne v řádu xxx dní, či hodin. Každý je svého štěstí strůjce a pokud někomu nevyhovuje čekat dlouho, tak bych doporučil se poohlédnout jinde, u někoho spolehlivějšího ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zrovna u mě je problém, že spousta hostingů neumí mi místo registrace domény kupón na registraci domény se 100% slevou.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Mac píše:
Myslíš jako dárkový poukaz na doménu?


Ano, tak to bylo myšleno :) Jedná se o domény, které chceme uživatelům WD rozdávat v různých soutěžích (jako tomu bylo dosud)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Většinou na to mají velké firmy nějaký systém, který jim to neumožňuje. Zkusil by jsem domluvit třeba proplacení kreditu, za který si pak budou moct koupit lidi tu doménu.

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Tak to sa mi vážne nezdá že by v tom bol problém spraviť voucher na 100% zľavu na hocijaký produkt...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Díky mému příspěvku se mi už ozvalo několik firem. Budu se muset podívat se po nějaké náhradě. Hodně mi jich ale píše, že to neumí automaticky a musí třeba tu doménu registrovat ručně, což se mi moc nelíbí. Nebo to všechno umí, ale doména tam stojí 3x tolik co jinde.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se