Hosting

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,

potreboval by som poradiť multihosting pre cca 10-ku náročnejších webov. V poslednom čase sa príliš nezaujímam o hostingy, tj. neviem koho si vybrať. Nemám záujem o lacné a nekvalitné riešenie.

Potrebujem stabilný multihost s jednoduchou administráciou schopný zvládnuť 10 náročnejších webov na bežiacich na WP.
Dôležitým atribútom -> jednoduchá a prehľadná adminisitrácia.

Mal som tarify od savany, žial pri väčšej návštevnosti na viacerých weboch server nestíhal, o VPSKA (alebo multihost )od wedosu nemám záujem.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Já mám 9 webů u Blueboardu, v multihostingu to vychází na 200 Kč měsíčně včetně DPH. Rychlá domluva, pohodová spolupráce, výpadky zcela minimální. Podotýkám, že jeden z webů tam mám už skoro 8 let, má celkem 19 tisíc stran a několik desítek tisíc záznamů v databázi. Wedos možná vyjde cenově trochu líp, ale rozhodně ne o tolik, abych měnil :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Před nějakým týdnem jsem zase koukal, jestli by se nenašel solidní mulťák pro více webů, zjistil jsem ale jedno, je lepší mít víc hostingů například po 5 ti webech, než to nacpat všechno na jeden. Parametry hostingů mi nikdy nevyšli tak dobře, aby tam jelo s minimální rezervou třeba 15 webů, cenu/výkon mi vycházela vždycky lépe po 5 samostatných webech.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Freez: Blueboard má hosting vždy max 5 webů za stovku měsíčně, každý další je za 20 Kč příplatek, takže je logicky nechávám v balíčkách po 5 :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo to je rozumné, já když se podívám právě na konfigurace tech webhostingů, pořád se mi cenově vyplatí rozdělit to, nehledě na problémy související s výpadkem, atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Drago píše:
Proč jsou ty weby náročné? Vysoká návštěvnost? Nějaký plugin?


Náročnosť je pri väčšine webov spôsobená návštevnosťou + pár webov má väčšie nároky na priestor (FTP aj DB) + pár pluginov, ktoré vyžerú na savane Ramku...

-- 13.11.2012 12:44 --

freez píše:
Jo to je rozumné, já když se podívám právě na konfigurace tech webhostingů, pořád se mi cenově vyplatí rozdělit to, nehledě na problémy související s výpadkem, atd.


Kde by sa navrhoval rozmiestniť weby ? Samozrejme je výhodnejšie mať weby na viacerých hostingoch, len problém je vybrať správne riešenie.

PS: o hosting od wedosu záujem nemám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zkus se podívat na http://ebola.cz/webhosting mám s nimi vynikající zkušenost z minulosti. Ochotná a rychlá podpora.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mám něco třeba u Datahousingu, osobně se mi líbí http://www.datahousing.cz/cz/hosting/multihosting ve variantě Multi Plus pak se mi líbí, nemám ale vyzkoušeno od Hexageek toto http://www.hexageek.com/cze/pages/multi-hosting ve variantě Multi Start, jen mi trochu vadí limit na velikost databází, proto bych raději sáhnul po Multi Plus od Datahousingu.

oproti například wedosu mají tyhle mulťáky dost výhod, ne všichni třeba využijí externí přístup do databáze, nicméně u některých CMS je pro pravidelnou zálohu třeba právě toto a wedos to neumožnuje, jsou tam i další věci, které jsou lepší než má wedos (to ale jen tak pro srovnání)

U Datahousingu mám hosting rok, zatím více méně bez problému.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se