Hosting

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Forpsi redesignovalo na svoji dobu zastaralý design, nicméně mám pocit, že se něco nepovedlo. Designem si o moc nepolepšili, stále mám pocit, že soudruzi z forpsi zůstali pozadu v čase. Přestože se totální redesign webu nedělá, web forpsi by si to zasloužil.

Jak hodnotíte současný design?

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Já si nemůžu pomoci, ale myslím, že forpsi dělá design a použitelnost na koleni a snaží se na tomto ušetřit :D Myslím, že to není moc krok kupředu tedy :(

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak každej posun dobrej ne, z roku 1999 se posunuli někam do roku 2002, ještě 30 let a maj to doma :-) Zase na druhou stranu, mě osobně až tak design u webu tohoto typu nezajímá, se podívej na admin Wedosu, připadám si tam jako za školních let na didaktiku nebo 386tce :-) hlavně že to funguje :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
No já už zažil leccos od vymazlené Eboly přes nostalgii u Hexageeku až po TELE3, kde je administrace v pohodě. Nechápu, proč si firma, která spravuje nejvíce cz domén v České republice nezaplatí pořádného designéra.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To nevím, asi nemůžou najít meil na Lanyho :-D No a nebo se jim to prostě zdá zbytečné, asi si klienti málo stěžují na retro vzhled, to je taky možný.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
freez píše:
Tak každej posun dobrej ne, z roku 1999 se posunuli někam do roku 2002, ještě 30 let a maj to doma :-) Zase na druhou stranu, mě osobně až tak design u webu tohoto typu nezajímá, se podívej na admin Wedosu, připadám si tam jako za školních let na didaktiku nebo 386tce :-) hlavně že to funguje :-)

Ano, přesně. Když to chcete udělat funkční na IE, Chromu a dalších prohlížečích... a k tomu v mnoha rozlišeních, tak je vše ohledně grafiky méně důležité a řešíte jen funkčnost.

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Mne se to prilis teda nelibi.Predevsim mi to prijde takovy old school. Ale o to nejde. Jde spis o to, ze mi to prijde hlavne uzivatelsky nepratelsky z pohledu uzivani.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Mě se to taky nelíbí, příjde mi to jako free šablona pro web typu "webhosting" a ta úvodní stránka na www.forpsi.cz je fakt hrozná :D úvodní stránku mít jako "reklamní leták" ... klobouk dolů :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
No na tak velkou společnost to je hrozný web :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak na třídění bioodpadu

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
O tom jak moc si pomohli nebo nepomohli bych nediskutovat (ovšem než jste si zde tohoto všimli - design je už několik týdnů).

Co mi na to ale se*e je, že nyní si přihlašovací pole nepamatují uživatelské jméno. V minulosti si ho pamatovalo, ale od změny ne a najde to nastavit. A když mají přihlášení na nejaký ID (např. 877987678), tak si ho pamatujte :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě se to tedy též moc nelíbí a skoro bych řekl, že ten starší byl lepší :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
janKali píše:
O tom jak moc si pomohli nebo nepomohli bych nediskutovat (ovšem než jste si zde tohoto všimli - design je už několik týdnů).

Co mi na to ale se*e je, že nyní si přihlašovací pole nepamatují uživatelské jméno. V minulosti si ho pamatovalo, ale od změny ne a najde to nastavit. A když mají přihlášení na nejaký ID (např. 877987678), tak si ho pamatujte :-)


Zajímavý je, že mě to jde :) Chrome 22.0.1229.79 m

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ono ve vysledku je uplne jedno jakej maj design :D At uz forpsi ala 2000, tak wedosuv bez grafiky nebo nase jak nekdo kdysi rekl "motyli farma" :D Jak je videt, porad nabidka/poptavka hraje vyssi roli nez vzhled :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Osobně bych spíše porovnával jednotlivé administrace firem než samotný web. Například v té od A24 něco hledat/měnit je šílený.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Wladass píše:

Zajímavý je, že mě to jde :) Chrome 22.0.1229.79 m



Umí to v těle stránky, ale ne nahoře v hlavičce, jak je přihlášení ne?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wladass píše:
Osobně bych spíše porovnával jednotlivé administrace firem než samotný web. Například v té od A24 něco hledat/měnit je šílený.


No to administrace Forpsi co si pamatuji z dob, kdy jsem tam měl doménu, na tom není o moc lépe.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
janKali píše:


Umí to v těle stránky, ale ne nahoře v hlavičce, jak je přihlášení ne?


Pravda, to je zajímavé.

Otakar Pěnkava píše:

No to administrace Forpsi co si pamatuji z dob, kdy jsem tam měl doménu, na tom není o moc lépe.


Administraci Forpsi jsem využil asi jednou a to když jsem přenastavoval DNS u domény. Od té doby jsem tam nevlezl a to jsou cca 2 roky (až včera když jsem zkoušel to přihlášení)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se