Hosting

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak čo poviete na zľavu 70% u savany, ktorá bude už tento piatok? :) Som zvedavý ako im to utiahne hardware, keďže tam budú mať asi pekný nával :)

Kód kupónu: SA5B4B3D761CFF4AS
Platnost kupónu od: 13.7.2012 13:13
Platnost kupónu do: 13.7.2012 13:23
Hodnota kupónu: 70%


P.S.:Pridal by som to normálne do zliav, ale nejde tam nastaviť presný čas...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Sleva je to víc než zajímavá a například u takového tarifu Savana 2000, 3000 a 4000 už je to pořádný balík směrem dolů.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Sleva je jak na služby, tak i na domény (CZ, EU, COM, NET, INFO a ORG). Už dlouho uvažuju o tom, že svůj nejnáročnější web hodím na VPSko k těmhle poskytovatelům, kteří mají tak silné řeči jako že umí skvěle VPSko nakonfigurovat a že je vše neomezeno apod.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zacitujem hofyho:
Sleva je jak na služby, tak i na domény (CZ, EU, COM, NET, INFO a ORG)..

Čiže áno

Celý jeho post(snáď nebude vadiť, že odkážem na konkurenciu):
http://webtrh.cz/99132-savana-zkusenost ... post817361

EDIT: Tak Wladass ma už predbehol :P

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Pokud jej koupíš, tak pak napiš nějaké srovnání s jiným, se kterým máš zkušenosti. To by se mě zajímalo :)

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
70% je naozaj slušná zľava ,a preto si myslím , že záujemcov bude dosť veľa :)

PS:díki za kupón, určite ho využijem :)
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Až na to bude čas a nálada, tak požádám o zkušební měsíční provoz a uvidíme jak se s tím kluci poperou :)

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Zrovna mám prodlužovat, úplně to láká napsat si to na někoho jinýho a vzít si vyšší tarif :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Savana je dobrý hosting. Má u mě stupeň 2. Tzn. nebál by jsem se jej doporučit pro nekomerční projekt. Jediný vroubek je http://webtrh.cz/154051-savana-vypnula- ... osti/page2 Jinak má naprosto čistý rejstřík.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Velice zajímavá nabdka.Pokud to vyjde koupím ještě jeden VPS.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to je velmi zajímavá nabídka, Savana 1000 se slevou 70% při platbě na 4 roky vychází na 36 korun bez Dph měsíčně. Velmi zajímavé. Do toho asi půjdu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Já mám už druhým rokem S500 na menší stránky bez databáze a určitě můžu doporučit. Zatím tam mám něco kolem 25 webů a naprosto bez problémů. A 70 % sleva je výborná, takže zítra objednávám další. :)

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Hm někde čtu, že je sleva pro nové zákazníky, někde pro nové účty. Není to spíše jenom pro nové zákazníky a ten kdo již účet hostingový má, tak si nemůže koupit další s tou slevou? Co myslíte? :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ať už to je jakkoliv, tak je to sleva fakt obrovská, ať si kdo chce říká co chce. I když jí nakonec nevyužiju, tak se někomu bude určitě hodit. škoda, že sem někdo ze Savany nechodí, včera jsem něco řešil s jejich supportem a byl jsem vcelku spokojen.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
tuto nabídku docela vážně zvažuji, jaké máte zkušenosti s výkonem? Jaký tarif by cca odpovídal výkonu Wedos No Limit?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jak se vám zdá to nastavení velikosti prostoru pro databáze u jednotlivých hostingů? To jediné mě tam malinko trápí (když pominu to, že v základu není možné přistupovat do databáze vzdáleně).
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Právě kvůli limitu db jsem se rozhodl nestěhovat. Když vemu, že třeba Telefonní seznam má db s 1,6GB tak bych měl asi smůlu. Ale původně jsem tam chtěl dát Audit návštěvnosti , ale to by to asi taky ani neutáhlo, takže pro mě nic :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Limit se mě zdá docela v pohodě, stačilo by mě i základních 200 MB a jinak je možnost dokoupení více místa pro DB a nebo speciálního VPS pro databáze, akorát nevím jestli se sleva vztahuje i na něj


Wladass píše:
Právě kvůli limitu db jsem se rozhodl nestěhovat. Když vemu, že třeba Telefonní seznam má db s 1,6GB tak bych měl asi smůlu. Ale původně jsem tam chtěl dát Audit návštěvnosti , ale to by to asi taky ani neutáhlo, takže pro mě nic :)

to VPS pro DB by snad utáhlo i tvůj web ;)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Měla by, pokud ho objednáš rovnou, i tak se dostaneš u savana 1000 někam kolem 1GB, ne že by to bylo na normální weby málo, ale... někdy stačí že se ti na webíku rozjede fórum a databáze roste a roste a roste :-) No, do zítra to hodím hlavou :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Velikost disku a DB odhadnout dokážu, ale frekvenci CPU a velikost RAM už ne kolik UIP by to mohlo obsloužit naráz?
PS: kolik má aktuálně DB WebDealu?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Myslíš najednou například během minuty na všech webech co na tom pojedou? Nebo za den?

WD měl tuším kolem 100 mb, jestli si dobře pamatuji, ale phpbb má dobře udělanou databázi.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Myslím v jednu chvíli takže třeba za 10 sekund, prostě kdyby na webu bylo naráz několik lidí a byli v administraci WP
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No tak zrovna u WP a tarifu savana 1000 si nedovedu představit že by během 10 vteřin přišlo na web najednou 1000 lidí a bylo přihlášeno do administrace, nedej bože aby dělali něco, co vyžaduje dotaz do databáze. Jenže to je situace, která asi jen tak nenastane :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Asi do toho půjdu aspoň to vyzkouším. Tak nejde jen o přístup do db, běžej tam i php scripty a pod spíš jestli je frekvence procesoru a velikost ramky adekvátní k velikosti paměti
takhle se mě zdají parametry oproti VPS slabý, ale je jasný, že to je už čistě pro weby a nemusí mě tam běžet OS a několik aplikací a démonů
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se