Hosting

WebSupport.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 23.07.2013
Dobrý večer na WebDealu.
Už jsem o tom psal i na Webtrhu. Ale chtěl bych znát názor uživatelů také dalšího významného českého fóra na náš nový produkt.

Několik posledních měsíců jsme ve WebSupportu pracovali na tom, abychom vytvořili ten nejsvobodnější a nejférovější hosting. A nyní vám s radostí představujeme náš nový The Hosting. Už žádné umělé omezení počtu mailů, databáz, domén a webů. Jediný parametr, který vás bude nyní zajímat, je pouze společný prostor pro všechna data. To je jediná reálná hodnota, za kterou se vyplatí zaplatit.

Je pouze na vás, kolik e-mailových schránek, databáz, domén nebo webů ho bude využívat. Váš prostor si můžete samozřejmě kdykoliv zmenšit nebo zvětšit.

Mrkněte na http://www.Websupport.cz/the-hosting a napište nám, co si o něm myslíte. Jsme zvědaví :-)
Díky za reakce a pěkný večer!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Efektivní, pokud nabídnete zajímavou dostupnost a stabilitu, klienty si určitě najdete. A možná i mě. :) 999 post, a tohle přinese štěstí...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Hlavně ta stabilita :-D. Dneska jsem zrovna řešil hodinový výpadek na tele3 (už jsem si myslel, že si pro Soudruha přišli ukrajinští separatisté)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Hlavně ta stabilita :-D. Dneska jsem zrovna řešil hodinový výpadek na tele3 (už jsem si myslel, že si pro Soudruha přišli ukrajinští separatisté)


Tak proto asi nenabíhal webdeal.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to peeeta to bude asi ono...a tím pádem mi ani nejely weby, závislé na api webdeal...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
V tom smyslu neomezený, a platíš opravdu to, co používáš. Není nic jednoduššího. Dáváte 50% slevu při přechodu od jiného poskytovatele na první rok? :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
V tom smyslu neomezený, a platíš opravdu to, co používáš. Není nic jednoduššího. Dáváte 50% slevu při přechodu od jiného poskytovatele na první rok? :)


U Tele3 můžeš mít multihosting a z toho si vezmeš kolik prostoru potřebuješ. Příplatky jsou databaze a emaily. Taky mi vyhovuje, že si tam můžu weby rozhazet na více serverů.

-- 23. 05. 2014 15:06 --

Teď mi zas nefungujou weby na Wedosu. Co se děje? Zapotily se vám servery? :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Od půlnoci hlásí 3 výpadky...

EuroKarol
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 26.07.2014
Pohoda, podmínky a ceny vypadají dobře. Co přesně má představovat ten ilustrační obrázek: D
Tvořím Europewebhosting.co - průvodce hosting společnostmi v Europe

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se