Hosting

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Dobrý den má někdo zkušenosti s Timehosting.cz? Mají zajímavě řešené počítání peněz, mám pár statických webů a pak nějaký ten jednoduchý dynamický.
Je v tom nějaký háček nebo to mají dobře propočítané?
Moc důvěryhodných zkušeností jsem na internetu nenašel, jsou i spolehliví nebo bych si měl vybrat nějaký jiný hosting?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na WD si alespoň v diskuzních sekcích tykáme ;).
Přímo zkušenosti s nimi nemám, ale dlouho jsem o nich nic neslyšel. Na č. internetu zvedli svým revolučním (ač mě se zdá nepromyšleným*) účtováním ceny hostingu velkou vlnu nevole. Lidé jim většinou od začátku nepřáli a je pravda, že podpora se také nezachovala nejlépe. Ale chybu může udělat každý.
Dáti tam nějaký menší projekt můžeš a lehce tak zjistíš, kde je pravda. Každopádně aspoň nějakou tu statickou stránku tam můžeš dáti. Vyjde tě to na nula,nula nic a třeba zjistíš, že ti vyhovují!

*proč nepromyšleným? Protože prostor mají neomezený a zastávám názor, že třeba 1 GB dáti každému a za víc by si pak člověk musel připlatit. Jsou lidé, kteří to klidně budou zneužívat a hoster si pak bude rvát vlasy hrůzou. Ale asi s tím problém zatím nemají. Dále bych dal na výběr periody cronu a třeba co 15 min v ceně zdarma a menší periody za příplatek atd.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Radši je lepší si zakoupit hosting za trvalou cenu, při zvýšení návštěvnosti se u TH zvedne i cena :), naproti od jiných hostingů ne, pokud se nejedná o 5000UIP

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Štěpán L. píše:
Radši je lepší si zakoupit hosting za trvalou cenu, při zvýšení návštěvnosti se u TH zvedne i cena :), naproti od jiných hostingů ne, pokud se nejedná o 5000UIP


Nebo případný ddos útok...

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Chvili jsem u nich hostoval, neda se rici ze jsou spatni ale clovek nema jistotu kolik zaplati.
Ted jsem u HS a super. Mohu doporucit.
Portfolio v přípravě...

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Ten jejich systém účtování se mi nelibí. Mohou to libovolně zmanipulovat tedy nezdá se mi to nejak průhledny.

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Děkuji všem za odpovědi, rozhodl jsem si tam hodit pár webů na ,zkoušku´.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Siaux píše:
Děkuji všem za odpovědi, rozhodl jsem si tam hodit pár webů na ,zkoušku´.


Pak napiš jak jsi spokojen.

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Ok určitě napíši.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se