Hosting

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
https://hosting.wedos.com/cs/virtualhos ... tml?step=1

Co na to říkáte? Jak hodnotíte ceny? Máte nějaké zkušenosti? Je to kvalitní?

Přemýšlím o koupi, ale než někomu dám takové peníze, nejprve si zjistím, zdali to za to stojí. :)

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
"Takové peníze" ?

Za ty drobné super služba. Mám tam od začátku 1x VPS + 1x Hosting. Obojí funguje v pohodě, výpadků jsem si nevšiml. Cosi se sice psalo, že byl výpadek kvůli poskytovatele konektivity, ale toho jsem si nevšiml.. Od té doby měřím přes monitoring-serveru.cz a drží se na 100%
VPS Mám občas docela vytížené (manipulace s miliony položek v DB), ale v pohodě to ustojí.

Co říct no.. Je to prostě virtuální server == Jak si to nainstaluješ a nastavíš, tak to bude vypadat.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Teď to vypadá velmi slibně protože servery jsou poloprázdný a věřím že není ještě taková agregace jako třeba za rok nebo půl roku :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tiež už dosť dlhú dobu rozmýšľam o práve tomto VPS - a už si ho asi fakt kúpim, lebo niekde potrebujem spravovať domény a zatim to robím tak nejako divne :). Tak by sa VPS zišlo... 100Kč/mesiac to je vlastne pomaly zadara, tak nemám o čom rozmýšľať, či? (lebo zatiaľ som na Wedos nevidel ani jeden zlý komentár)

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Tak ona je pravda, že začínají, takže bill ví, co bude dál - až se servery naplní a bude potřeba další fyzické stroje. Uvidíme, jestli se dočkáme přeplňování, nebo dokoupení kapacity :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Takže radíte sečkat? Počkáme na nával lidí, co lákají ceny takřka zadarmo a uvidíme, jak si s tím Wedos poradí? Zdali půjde do háje nebo to ustojí a bude stále tak skvělý?

PcDr. Marty píše:
"Takové peníze" ?

Za ty drobné super služba.

Já vím, bylo to myšleno tak, že než někomu dám více peněz, něco si o něm zjistím. Děláš to taky ;)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak podľa mňa tým, ako začali, a akú majú serverovňu nebude problém si tieto ceny a štandard udržať...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se