Hosting

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No nevím, na WT byla nedávno přezdívka PXL zabanovaná :-) A už je tam pod novou Rybář :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
On se zase umlátí sám tím jak všude lže, ban nebude třeba :-) když na tu samou věc napíšeš pokaždé něco jiného, je jen otázka času kdy se v tom utopíš sám. :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych ho zatím i nechal, třeba bude ještě sranda viz jeho poptávka na WT

Hledáme partnera na Direct Mail Marketing s.r.o. firma
Dobrý den, hledáme technika pro direct marketing, jsme s.r.o. firma a nabízíme až 50% z výdělku .)

To znamená, kolem 10 000,- Kč týdně pro vás .)

Hledáme správce pro naše VPS
Požadujeme

-Zkušenosti s VPS
-Zkušenosti s operačním systémem Ubunta
-Znalosti SMTP
-Znalosti apache/mySQL a jeho nastavení !

Těším se na vaše nabídky .)


Wedos údajně neposkytl to co potřeboval a vzal si 500,- tak hledá :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
PXL píše:
No v tom, že jsem zaplatil a nic nedostal...

Dobrý den,

jen bych se rád zeptal, kde a kdy jste si práci technika objednal? A zároveň bych se zeptal kdy a kam a komu jste takovou službu zaplatil.
Předem děkuji za odpověď.

Pokud vezmu Váš problém od počátku, tak vidím v historii komunikace cca následující vývoj:
- před koncem roku požadavek na rozesílání 500.000 mailů denně, respektive 50.000 mailů za hodinu => odkaz na VPS
- doporučení od nás, že si máte dát VPS a řešilo se i to, že nesmí jít o nevyžádanou poštu (což v souvislosti s uváděnými doménami www.warezforum.cz www.warezcz.cz www.nostyle.eu www.rsfan.cz www.warez-share.cz vzbudilo alespoň pochybnosti)
- v únoru objednávka VPS
- zřízení VPS během několika minut od přijetí platby (mimochodem jediné, kterou jste uhradil a přitom jste měl výzev celkem 16 - třeba ohledně domény nebo objednaného webhostingu nebo třeba ohledně zálohového účtu)
- kolegové s Vámi řešili jak se na server připojit přes SSH a jak přes VNC a učili Vás další podobné věci
- přeinstaloval jste si VPS a chtěl jste po nás nastavit síťové rozhraní
- kolega odpověděl, že si to musíte nastavit podle toho mailu, který jste dostal při zřízení nebo musíte využít placené podpory
- následně jste se rozčiloval
- byl vám zaslán návod z internetu jak si to nastavit spolu s doporučením, že podobných návodů bude na internetu jistě hodně
- už jste se neozval a místo toho tady píšete výše uvedené nepravdivé informace

Komunikoval jste s námi i v září, kdy jste chtěl spolupráci na projektu...
...jestli nemáte zájem o spolupráci obecně, na našem projektu se podíli profesionální programátoři a profesionální grafici....

Potom jste třeba chtěl (údajně tedy ne Vy, ale Váš otec), abychom zastavili nějaký web, který Vás měl poškozovat. Dobrá sranda, v souvislosti s tím co píšete nyní zde. Máme snad psát, aby byl zastaven Webdeal, když píšete nepravdivé informace Vy o nás?
A jen pro názornost zde uvedu jak jste například argumentoval: "Nic.cz mě poslalo sem, tak kam doprdele! Já si zaplatím hackera, ať tu stránku rozjebe, nebo co ?!"

Musím poznamenat, že jsem si prošel veškerou komunikaci a vždy jsme s Vámi jednali profesionálně, slušně a věcně. Věřím tedy, že uvedete celou záležitost na pravou míru.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak mu dejte opět ban, takový děti tu nepotřebujeme a klobouk dolů před wedosem, že s ním měli nervy.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem si to myslel, že to tak nějak bylo, a to jsem ještě zvědav na kauzu Yegon, kterou tu náš nejmladší sedmilhář ve střední Evropě rozjel.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wedos mu to dobře nandal :-D A opět je tu někdo za blbce a pořádného co PXL ? :-D

Mimochodem Rybář na WT je též už zabanován :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Uživatel PXL mě mimo diskuzi požádal o smazání tohoto tématu. Nepředstavuji si, že tohle je uvedení věcí na pravou míru, je třeba si uvědomit, že se do firem nekope, aby se to poté jenom smazalo a mávlo nad tím rukou. Ještě zvážím, zda udělím BAN rovnou, nebo vás nechám hlasovat.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
ban určitě nedávej, protože ho ostuda a vlastní stupidita donutí odejít:)

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Zdravím, tak chtěl bych vše uvést na pravou míru...

Ze začátku k platbě:
Platby opravdu odešli dvě, nastal problém u gopay.cz nebo wedos.cz, nyní už je vše hotovo.
To s tím technikem, je také pravda, ale ačkoliv to nemůžu dokázat, musím se omluvit.

Proto se omlouvám, celému Wedos a.s., už se to nebude opakovat.

zedna
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 13.02.2012
jen tak btw: to VPS nebylo zprovozněné(připojené na internet)? Pokud vím, tak mají nějakou administraci(ne jen wedos ale snad všichni),kde stačí akorát nahrát web, založit DB a jedem ne? Nemám se správou VPS zkušenosti, tak se ptám :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se