Hosting

Gerbera
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 17.12.2013
Podle čeho vybíráte web hosting?

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
Velikost MB pro soubory či databáze ani počet emailů mě nezajímá. Chci vědět, kolik RAM a kolik procesorových vláken budu mít k dispozici. Abych pak nedopadlo jako http://osobnyblog.sk/tak-a-osobnyblog-s ... stahovany/
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Smutné ale pravdivé, mnoho ludí podla ceny.
Inač aspektov je mnoho ale nepozeral by som sa na priestor a spol a na neobmedzené parametre

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Podle kvality poskytovatele a pak až podle ceny a prostoru. K čemu je xx GB, když neexistuje například podpora a hosting věčně down.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Podle toho co zrovna potřebuju. Prošel jsem toho víc a všude se najde něco, co se by se mi hodilo a moc to tam nefunguje. Takže všechno rozházet různě
- na MFA stačí levný multihosting
- na více authority website se hodí výkon (dodnes jsem nepřišel na to jak rozchodit WP MU pro více domén)
- vlastní projekty většinou jedou všude (v porovnání s dnešními CMS jsou o dost lehčí a vím co kde opravit) takže postačí dostupnost + specifické požadavky
- eshopy (neprovozuju) zase potřebují hodně prostoru + pravidelný emailing a kvalitní podporu s kterou se dá domluvit

Obecně na nějaké blbnutí rád zkouším nové věci se zajímavou nabídkou. Často se dá vychytat super nabídka za pár korun a když to nebude fungovat tak šup s bonusem za přechod od konkurence k známým jménům ;)

Nabídka je pestrá a ceny dobré. Serióznější věci by jsem si ale k nováčkům na trhu nedal.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Hosting dávno nevybírám, už mám vybráno.
Nicméně mě by u společností zajímaly tyto věci:
- dostupnost
- flexibilita podpory
- osobní přístup

Nezajímá mě cena, jméno společnosti a ani to jestli jsou někde vidět. Spolehlivost a ochota podpory řešit požadavky je pro mě prioritní a to eXon splňuje na 100%.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Ono to je složitější a vybrat správně je strašně těžké. Zákazník to má mimořádně těžké. Cena není měřítko. Jsou levné hostingy, které jsou velmi kvalitní a naopak velmi drahé, které jsou velmi nekvalitní.

Existují i one man show, kde jsou sice ochotní, ale když je problém, tak oprava trvá hodiny :-) . U one man show nejde v pravém slova smyslu o flexibilitu podpory, protože to prostě není reálné. Je rozdíl být ve větším týmu a být jednotlivec (nebo dva nebo tři kamarádi). Osobní přístup je důležitý, ale přináší také problémy a rizika. Velké problémy a velká rizika. Je pravda, že i u nás se snažíme nyní aktivně pomáhat (třeba s problémy s různými CMS).

Chudák zákazník... ten se v tom všem nemůže orientovat. Vše poznáte až za dlouhou dobu. Reference a zkušenosti jiných uživatelů jsou důležité.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Dnesni kriteria:

1, je to wedos ?
2, cena

takovy ty veci jako flexibilita, dostupnost, podpora, rozmanitost, atd ... to dneska uz neresi nikdo :)

EuroKarol
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 26.07.2014
Hosting si vybírám na základě ceny a pak ještě dívám jak dlouho je společnost na trhu (zda se zítra nevypaří). Na internetu se pokoušel Naji různé recenze, atd. .. Zhruba každá 4 společnost je na prt.
Tvořím Europewebhosting.co - průvodce hosting společnostmi v Europe

Zemla
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 19
Registrace: 17.04.2013
Velký přehled hostingů http://www.czhosting.info/

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No jako moc velký přehled mi to nepřijde.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Kde máš ty z kvalitnějších, Tele3 či Onebit?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ale ta stránka je stejně jen aff na jednu hostingovou společnost.
Nechápu proč bych tedy měl odvádět práci za někoho jiného ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jo Meku, nejsme otroci... :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mně ale nic neschází ;) a trouba si tu leda ty.
Chce na tom vydělávat, tak ať si dá tu práci sám :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Paní učitelka zkouší při zeměpisu chlapečka. Hlavní město Německa? "Berlín". Hlavní město Anglie? "Berlín". Hlavní město Francie? "Berlín". Výborně Adolfe! :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se