Hosting

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Ahoj,
rád bych se vás zeptal, zda používáte někdy služby freehostingů nebo jedete už jenom na placených.
Já využívám jenom freehostingy, mé weby nejsou nějak důležité a Endora nějak horší než ostatní není, dokonce i ta jejich reklama je skoro nic.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dříve jsem hodně dělával na freehostingách, pak bum a od té doby jen na placeném. Dokonce jsem už tak línej, že místo subdomény si zakládám jen další adresář. Občas když něco nechci házet na svou testovací doménu, tak to hodím na g6.cz, ale jsou to jednotky případů za rok.

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Pár podpůrných webíků mi ještě na freehostingu jede, ale žádný seriózní projekt bych tam nespouštěl.

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Žádný "lepší" projekt bych na freehostingu nespouštěl, na to mám placené hostingy.
Jinak pokud něco chci otestovat, tak použiji freehosting.
Člověk začínající s Joomlou!

MPetr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.11.2010
Opravdu jen na testování. Ale jakmile je cokoliv myšleno jen trošku vážně, tak freehosting obcházím obloukem... Jak se to říká? Nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci ;)
Pokud hledáte hosting, vyzkoušejte Hostingy.cz. Pokud jste webdesignér, nebo webdesignéra hledáte, doporučuji Webdesignéři.cz. Aktuální dění pak najdete na mém blogu blog.hostingy.cz

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak v dnešnej dobe je cena domén a hostingu tak nízka, že sa v pohode dá utiahnuť veľmi náročný skript za 40€/rok - a nech mi nikto nehovorí, že na to nemá (nie ako na phpBB podpore - to je už fakt moc, keď warezáci preflákajú každý peniaz z reklamy a potom pýtajú ešte peniaze od užívateľov na obyčajný hosting...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se