Hosting

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak si tu wedos pre nás pripravil veľmi peknú narodeninovú zľavu. Viac informácii tu:
http://hosting.wedos.com/cs/narozeniny- ... WEDOS.html

Snáď niekto využije :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já jsem něco málo pokoupil před osmičkou :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Šikovní ste :) Ja už som bol o pol dvanástej na odchode no Wedos ma nepustil, keďže písal, že budú nejaké narodeninové zľavy. Tak som si počkal a tie zľavy sa nedali nevyužiť :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ani já jsem neregistroval nic zázračného, vše bude sloužit na pokusné blbosti a podle toho to také vypadá :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Rozmýšlam, že zoberiem na skúšku Webhosting No Limit s neobmedzeným počtom aliasov. Používa niekto túto službu ? Koľko webov na WP to bezproblémov utiahne ? (Pri návštevnosti 100 UIP / deň)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
i já už včera večer....koukám,že se všichni napakovali :-D

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Já koupil jen jedno další VPS :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jak na třídění bioodpadu

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Taky jsem na to koukal, ovšem slevu nevyužiji. Jako poděkování jsem aspoň uveřejnil článek na mém blogu (více v podpisu)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
týždeň dozadu som predlžoval hosting a jednu doménu ale aj tak by to tých 5% nevytrhlo

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
Rozmýšlam, že zoberiem na skúšku Webhosting No Limit s neobmedzeným počtom aliasov. Používa niekto túto službu ? Koľko webov na WP to bezproblémov utiahne ? (Pri návštevnosti 100 UIP / deň)


Mám tam 5X Joomlu s návštěvností cca 100uip x5 za den a není s tím sebemenší probém, myslím, že pro WP to bude obdobné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Kurňa ta sleva je opravdu moc lákavá... Ale taky nevím... Že bych si přiobjednal hosting pro svou osobní doménu a založil svůj osobní blog a začal taky něco psát?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem tedy jen prodloužil co bylo třeba, sice 5%, ale lepší než drátem do oka :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

House MD
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 14
Registrace: 02.11.2010
Já jsem koupil webhosting a ještě pár domén. Ale nic nepotřebnýho, stejně bych to v nejbližší době kupoval.

MichalSkoula
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 22.12.2011
Prodloužil sem si VPS a koupil jednu .eu blbinu za 12 Kč :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Fascinujici jak ty slevy na ty lidi pusobi ... ze proste regnou to co nepotrebuji, zarizuji hosting pro to co nepotrebuji ....

kdyz si pak takovy uzivatel secte kolik toho regnul co nepotrebuje a ohostoval co nepotrebuje ... tak kolik vlastne usetril ? :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
Fascinujici jak ty slevy na ty lidi pusobi ... ze proste regnou to co nepotrebuji, zarizuji hosting pro to co nepotrebuji ....

kdyz si pak takovy uzivatel secte kolik toho regnul co nepotrebuje a ohostoval co nepotrebuje ... tak kolik vlastne usetril ? :)


mě spíš fascinuje, že se v této době tomu dokonce ještě někdo dokáže divit :D však přece co je se slevou nebo ještě lépe zadarmo prostě musím mít ne? :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Wedos jede zatím politiku GoDaddy a vychází jim to. Nabrali hodně lidí, co jsou ochotní migrovat weby kvůli slevám a příslibu lepší služby. Zatímco ti první jsou potenciálně nestálí, ta druhá skupina zřejmě bude spokojená. I když "chorobní remcalové" jsou spíše za trest a věřím, že některým provozovatelům hostingu nebudou chybět. Wedos je teď takový webhostingový supermarket.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Tak mi to včera nedalo a nakoniec som to využil a zakúpil hosting a doménu :D

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Jan Paluska píše:

mě spíš fascinuje, že se v této době tomu dokonce ještě někdo dokáže divit :D však přece co je se slevou nebo ještě lépe zadarmo prostě musím mít ne? :D


treba nevidi, tak se alespon divi..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se