Hosting

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Ahoj
rad bych se zde zeptal seo majstru ohledne toho, zda nemaji nejake zkusenosti s tim jejich neomezenym webhostingem, ted za 15 Kc.
Asi to neni pro vice domen za stejnou cenu, ze? Mam nejake zkusenosti a vim ze neomezene neexistuje, proto bych se rad zeptal kolik zhruba je to neomezene? Hostuje tam nekdo abych mohl videt jak rychle nabihaji weby a ma nekdo zkusenosti s podporou?

Dekuji
AthoX

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Čo môžem povedať ja je asi to, že je to určite veľmi kvalitný a rýchly hosting, ktorý sa bezpochyby za 15Kč oplatí. Ich slovo neobmedzene znamená skutočne neobmedzene (a aj čo sa týka priestoru - nie je spomenuté nič v zmysle "do 15GB" a pod - proste neobmedzene). Ak by si ale chcel aj DB, tak tam je problém - je to max 1GB. Celkom určite sa ale dá s nimi dohodnúť na nejakých rozšíreniach.

Ja osobne idem kúpiť VPS, keďže tieto hostingy sú iba na 1 doménu, VPS ich má neobmedzene. Ak si teda domainer, alebo proste máš veľa domén, tak odporúčam VPS - dať zaň 100Kč/mesiac je takmer ako zadarmo ;)

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
včera jsem tam vyzkoušel drupal.... náčítaní stránek celkem rychlé, ale nepodporují příkaz tar, což je u drupalu problém...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Můj postoj k Wedosu: Na trhu jsou teprve chvilku, je brzy dělat nějaké závěry. Já mám názor, že vše neomezeného na nějaké hranici končí, přecijen český národ je vynalézavý a až tam chytnou zákazníka z pekla, tak se jim to hrubě nevyplatí. Ovšem za tu cenu si troufám říci, že dostaneš to co chceš, nemůžeš očekávat žádný luxus, ale také to nebude žádný propadák. Zezačátku navíc mají prázdné servery...

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Diky. Za vyzkouseni mi to stoji, precijen jsou prazdni a nebude to tak zatizovane takze by to mohlo aspon ze zacatku slapat skvele.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se