Hosting

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Zdravím,
narazil jsem na xhosting.cz. Prezentaci mají pěknou, ale to ještě neznamená, že jsou spolehliví a už mají něco za sebou. Na internetu jsem našel několik reakcí, kde jej chvíli chválí, poté haní. Jak je to teda teď? Jsou dobří nebo se naplnili stroje a jdou do kytek?

Přemýšlím nad tarifem Basic s 750 MB. Ten by měl stačit na jeden web na Wordpressu s 200-300 návštěvníky za den. Nebo se pletu?
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
xHosting.cz sice mají hezký novější vzhled ale to není vše, ale co ceny? Oproti kvalitnímu Stationu (station.cz) je o hodně dražší ;)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
S xHostingem zkušenosti dobré. Byl jsem u nich přes rok, měl jsem tam VPSko. Vše v pořádku, dobrá podpora. Důvod, proč už tam nejsem je, že jejich služby ztratily kvalitu, server nešel, podpora upadla. Slyšel jsem, že měli organizační problémy a už je vyřešili, co je na tom pravdy, to nevím. Pokud je to ale jako za starých časů, tak je doporučuji jakožto jedny z nejlepších v ČR. Pokud je to jen fáma, tak nevím, já se k nim zatím neměl důvod vrátit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se