Hosting

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
ZDARMA 100 MB prostoru pro web k doméně.
Máte s tím někdo zkušenosti. Dělám nějaké malé stránky pro živnostíka a příjde mi to idealní. Pro těch pár UIP za den, nebo možná ani by to dle mého mělo stačit.
A mnohem raději upravím nějakou free templates, než instalovat pro tento účel nějaký robusní redakční systém.

Když nad tím uvažuji, tak pro podpůrné minisite by to taky mohlo stačit nebo se pletu? (mám hosting u Savany, tak neřeším tyto problémy, ale pro něj, nebo další lidi je lepší řešení právě Wedos, tedy myslím si to)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak pokud ti nevadí, absence ftp účtu tak je to OK, normálně se přihlásíš do správce, najdeš si doména na kterou chceš miniweb udělat, vpravo klikni na miniweb, uvidíš správce, klikni na strana 1 a dej editovat (ikona dokumentu) atevře se ti klasický WYSIWYG editor a můžeš tvořit, soubory nahráváš přes správce souborů, editor si samozřejmě můžeš přepnout do HTML a jedeš, povoleny pouze HTML stránky nic jiného ti tam nepojede, to ale na minisite určitě stačí a 100 mega je až do pr...
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem je testoval a mám s nimi dobré zkušenosti. Najdi si na internetu nějakou pěknou html šablonu, tu si tam nahraj, doplň texty a máš jednoduchou stránku jako víno za pár kaček doslova. Je to jednoduché, dobře modifikovatelné a zvládne to zprovoznit úplně každý si myslím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Děkuji moc za reakce. Nějak jsem to zprovoznil je to opravdu lehké (tedy zatím template, teď mě čaká úprava a plnění obsahem) mě spíš zajímalo zdali to jede klasicky rychle, atd.. i když tipuji že to bude v pořádku.
Dělat v HTML mi problém nedělá, Notepad je můj kamarád :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem nezaznamenal jediný zádrhel co se týká rychlosti a to jsem s tím blbnul myslím celkem obstojně :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
PHP tam nejede, to je jediné omezení.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se