HTML & CSS

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zdar pánové a dámy,
chtěl jsem se zeptat, jestli ti z Vás kdo používají na stránkách affil s měnitelným kódem, využívají při vkládání affil odkazů atribut rel (nofollow) a jestli to má vliv na hodnocení stránky. Affil odkaz je přeci jen určen pro návštěvníka stránek a ne pro vyhledávač, proto mě napadlo všechny affil odkazy u kterých to jde opatřit atributem nofollow, aby je vyhledávače nesledovali, otázka je jestli je budou natolik ignorovat, že je budou brát jen jako text. Čím méně odchozích linků na webu tím lépe :-)

Co vy na to ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zajímavý dotaz a i mě by toto zajímalo, pokud s tím má někdo zkušenost. Popravdě jsem nad tím takto nikdy nepřemýšlel.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
affilom sa síce nevenujem ale v záujme uchovania čo najmenšieho počtu ext. odkazov na webe by som affilovým odkazom priradzoval atribut nofollow. Myslím si, že vplyv na hodnotenie to bude mať, je to relatívne síce, ale zrejme bude web brať vyhľadávač ako dôvernejší, pretože tie isté affil kódy sa nachádzajú na xy iných stránkach..

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Určitě použít, abyste neovlivňovali sílu odchozích linků, u kterých tuto váhu potřebujete zanechat.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Právě to snížení váhy odkazu bych chtěl využít, pokud mám příspěvek kde potřebuji aby vyhledávač prioritně vyděl odkaz na další navazující příspěvek, ale návštěvník prioritně klikal na affil, myslel jsem, že bych právě atributem rel= mohl tohoto dosáhnout. Vyhledávač by bral prioritní odkaz v rámci webu, nesnižoval by hodnotu příspěvku z důvodu vysokého počtu odchozích odkazů mimo doménu a návštěvník by přesto měl v příspěvku možnost prokliku na affil.
No vyzkouším to tedy a budu to nějak sledovat, uvidíme jak se to vyvine :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se