HTML & CSS

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mám na jednom projektu upload a řeším jak jej ostylovat, protože neostylovaný vypadá nevábně.
Tyto prvky jsou sice stylovány podle systému, ale třeba u <select> jde ostylovat alespoň něco, zato u <input type="file"> se mi nepodařilo ostylovat nic.

Potřeboval bych ostylovat pouze pozadí a rámeček pole kde je adresa souboru, případně to tlačítko Přiložit soubor (ale to asi nepůjde). Nerad bych to řešil přes nadstavby typu flash apod.

Děkuji

//Oddělal jsem kompletně stylování a ten škaredý rámeček zmizel, ale objeví se tam kdykoliv kdy je snaha o stylování čehokoliv v tom prvku.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
stylovat to jde ale projevuje se to u kazdeho browseru jinak. Doporucuji nestylovat a pouzit nejaky uploader na principu flash uploadu. Klasicky file a dalsi prvky skryjes a udelas je jen ve flashi

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mám podobné zkušenosti. Všude to vypadá pak jinak. padding, margin pohoda, ale jak sáhneš na border nebo blackground, tak to dela vetsinou to co nechces.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Stylovat se to samozřejmě dá, akorát, že takové věci se stylují trošičku jinak. Koukni třeba sem = http://www.quirksmode.org/dom/inputfile.html najdeš tam způsob, jakým se tyto prvky stylují
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ono stylovat takové "systémové věci" normálně nejde, proto se to obchází :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Komalarn
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 13.08.2012
Zdravím. Tento (podobný) problém jsem taky řešil. A jako velice dobré řešení se naskytlo http://uniformjs.com .
Styluje všechny inputy, chackboxy, buttony a stejně i file. Používám ho delší čas zatím s ním nebyly žádné poťíže ;) .

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se