HTML & CSS

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Invii používám docela dost, ale dosud jsem nepřišel na to, jak mám upravit vyhledávací formulář pomocí CSS. Při zakládání je možné vepsat vlastní styly CSS, v nich poté jen nastavím vlastnosti tlačítku a select boxům, řešili jste to někdy? Chtěl bych formulář více zapracovat do designu stránek což by se mohlo projevit na konverzích.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, taky ten formulář hodně na stránkách používám. To by se mi velmi hodilo taky. Nejsem zrovna machr přes CSS.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Určitě by to bylo lepší kdyby šel upravit, mě se to nikdy nepovedlo a abych řekl pravdu nikde jsem jejich upravený vyhledávač ani nezaznamenal. Docela by se to hodilo, protože alergie lidí na tento formulář od Invie začíná být čím dál tím větší, oni ho prostě nevidí, nebo nechtějí vidět.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
freez: Podle mě to jde, řekl bych, že jsem to určitě už někde viděl na webu, že to někdo upravené měl. Ale už si nepamatuju, kde to bylo. V administraci Invia je políčko pro vložení vlastního CSS, tak to asi nějak musí jít.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Určitě to jde, jenže mě se nepovedlo udělat CSS soubor tak aby mi to fungovalo :-D ale to bylo tím, že se CSS nevěnuji jen jsem to zkusil. Ale stačilo by mi mít nějaký vzorový CSS a ten už bych asi upravil. Na Invii stačí zadat celou adresu k CSS souboru který máš uložený na webu a je to, jen ho vytvořit. Třeba se tu objeví nějaký odborník na CSS, no a nebo studovat zde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Taky s tím zápasím, ale upravenej formulář Invie je například zde: http://www.letni-dovolene.cz/ či zde http://sjezdar.cz/

Zkusím napsat majiteli webů, zda by nám nepomohl.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jasné no, stačilo by mít už nějaké vzorové CSS a pak si to upravit podle sebe (barvy, výška, šířka atd.). Taky tahle tvořím weby :D.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jak jste na tom pánové v pokusech s úpravou formu od Invie? Já se přiznám, že jsem s jedním majitelem upraveného formu vyjednal pár rad a předlohu, ještě jsem se ale nedostal k pokusům, měl jsem toho nějak moc. Každopádně jsem zjistil, že to nebude takový problém, jak by se zdálo. Teď tu chvilku nebudu, ale v červenci se na to vrhnu, a budu se tomu věnovat, tak jak budou k mání první výsledky, dám vám vědět. Případně poskytnu nějakou předlohu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pokud mi někdo pošlete odkaz na stránku (klidně PM) kde máte neupravený form od Imvia, podíval bych se na to. Nemůže to být tak těžké :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ono to není těžké, ale mě to nějak předtím nedocházelo, pokud si to ale otevřeš v Chromu a prozkoumáš prvek, myslím že bude všem téměř jasné jak na to. Podívat se na ten form můžeš třeba tady www.londyn.jakonadlani.cz on je ten form od Invie takovej trochu hybrid, ale úprava css z toho udělá prakticky co chceš. v odkazu najdeš form se vším co nabízí, tedy všechny záložky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak já v úpravě nevidím žádný problém :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jan Paluska píše:
Tak já v úpravě nevidím žádný problém :)


No jo to jsou oni, ty progmátoři :-) to je dobře že v tom nevidíš problém, jestli mi to nepůjde, tak si tě najmu a je to :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se