Domény

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ahoj,

jak zjistím, jestli doména, kterou chci koupit nemá u G nebo S ban a není vyřazena z indexu?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Vrací se ti u té domény nějaké výsledky na dotazy "site" "link" "cache" atd? Zkoušel jsi jí hledat na archive.org? Co vyzkoušet i další vyhledávače, třeba Jyxo s dotazem "domain", byla už vůbec někdy registrovaná?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tak je to doména od klasického překupníka, tak se nechci spálit a pak vlastně i divit. Měl jsem na mysli nástroj jako je iwebtool, děkuji. Web archiv nic o doméně neví, takže těžko říci.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Dostat Ban zase tak jednoduché není. většinou to poznáš jednoduše - stará doména, 0 rank na titulní stránce. (to samé i u Seznamu)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ano, tak nuly má, ale nevím jesti v minulosti byla využívaná.. A s tím stáří si nejsem tak jist - překupníci domény odchytávají a pokud ji teď nekdy někde odchytl, tak se chová v nic.cz jako nová, ale ve skutečnosit může být stará... G píše že asi není, tak to risknu a max se budu divit :-)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tak zkus SEO nástroje. pokud má velký obsah a dost zpětných odkazu a stále ma Rank 0, tak to bude divný. 1-2 rank dostane snad kazdej amater. ja jsem na Linkfarmu nedal nic a uz tam mam S2

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
I kdyby tam ten ban byl, tak když tam pak dáš nový a kvalitní obsah, tak Ti podle mě ten ban zase Google zruší. U Seznam se to myslím dá řešit i přes technickou podporu, kde vysvětlíš, jak se věci mají. Jednou jsem to myslím u jedné domény před lety i dělal. A Google, ten není blbej, ten to pozná sám :). Neměl bych z toho strach.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Fit píše:
I kdyby tam ten ban byl, tak když tam pak dáš nový a kvalitní obsah, tak Ti podle mě ten ban zase Google zruší. U Seznam se to myslím dá řešit i přes technickou podporu, kde vysvětlíš, jak se věci mají. Jednou jsem to myslím u jedné domény před lety i dělal. A Google, ten není blbej, ten to pozná sám :). Neměl bych z toho strach.


souhlasim s rychlou technickou podporou Seznamu. reagují na dotazy fakt rychle. Google má zase svižnější služby automaticky....na druhou starnu ale zase nevíš, kolik škody ten Jouda provedl mimo web.

Pokud třeba do X-odkazů dáš "hodinky" a web máš situovaný na téma "holinky", tak máš na Ban zaděláno :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se