Domény

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Čína znovu otevírá možnost registrování .cn domény obyvatelům cizích zemí. V roce 2010 se rozhodnul CNNIC pro uzavření čínské národní domény a nově ji mohli registrovat pouze čínští občané nebo firmy. To ale už neplatí a registrovat si ji bude moci každý, potřeba k tomu bude ale doklad totožnosti - občanka, pas nebo řidičák.

CNNic si zřejmě uvědomil, že omezení pouze pro čínské obyvatele a firmy bylo chybou a snaží se to napravit, přesto registrace takové domény obnáší nutnost dodání dokladu totožnosti.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
kde si můžu takovou doménu registrovat...většina CR registrátoru ji v nabidce zatim nema

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
By me zajimalo, kdybych tam mel nejaky proticinsky obsah propagujici nadmiru svobody, zda by mi ji odstrihli:-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jirda: doménu by ti neodstřihli....odstřihli by tebe :-D (nebo ti ho)

Otakar Pěnkava: to je už je fuck...domenu, co jsem chtel registrovat, uz nejaky vykuk registroval :-(

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jirda: čínské domény jsem dřívě měl a servítky si neberou. Když se jim doména nezdá prostě ti jí zruší.

edit: teď jsem dohledal i článek http://404m.com/2008/11/01/jak-mi-zrusili-domenu/ + ještě ruší i adult stránky

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
kde si můžu takovou doménu registrovat...většina CR registrátoru ji v nabidce zatim nema


napr. u nas..

www.hexageek.com . uz se registruje prvnich par.. vetsinou zajisteni znacky..

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Otazka je cemu je chces.

.中国
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se