Domény

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ďalšie dve:

otaliansku.eu
novetricko.eu

O 24 hodín kuknem záujemcov. Uprednostňovaní budú tí, ktorí odo mňa doménu ešte nedostali. No ak sa nikto nenájde, kľudne pošlem aj tým, ktorým som už nejakú dal...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Nikto neprejavil záujem do 24 hod., takže dám hocikomu :) Ozvite sa :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
tak ešte jedna:
owebhostingoch.eu

Tie dve vyššie sú tiež stále voľné a prevediem na hocikoho...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Takže púšťam ďalšie:
uvery-online.eu
zajazdy-poznavacie.eu

Domény pred tým sú tiež ešte voľné...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
prispamujem ešte moje dve nevyužíte, o ktoré zatiaľ nebol záujem:
ostrovpag.info
ostrovkrk.info

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Oukej, prevedieme to cez subreg :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
ak by mal niekto záujem tak podarujem: ostrovpag.info a ostrovkrk.info

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Kto sa ozve prvý, tomu prevediem cez subreg doménu iRecepty.eu :)

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Fuuha, to bola rýchlosť :D Oukej :D Je tvoja :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pánové když tu převádíte .eu domény, jak řešíte při změně vlastníka poplatek za prodloužení ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ja to prevediem na toho konkrétneho človeka cez subreg, vtedy je doména oficálne u euridu napísaná ešte na mňa myslím. Ja s ňou však už nemôžem nič robiť v podstate keď ju cez subreg prevediem na niekoho iného. A pri predlžovaní domény si to už ten človek napíše na seba.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Gondal píše:
Ja to prevediem na toho konkrétneho človeka cez subreg, vtedy je doména oficálne u euridu napísaná ešte na mňa myslím. Ja s ňou však už nemôžem nič robiť v podstate keď ju cez subreg prevediem na niekoho iného. A pri predlžovaní domény si to už ten človek napíše na seba.


Aha takže Subreg tu vlastně funguje jako takový garant, ptám se proto, že jsem chtěl také nějakou doménu .eu darovat, ale zarazil mě poplatek při převodu na jiného vlastníka. Takhle by to ale šlo, převést jí k Subregu a tak následně na účet někoho jiného.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
No dá sa to tak povedať. Ono subreg to dá vlastne pod správu tomu druhému človeku a ten si s ňou už robí čo chce :) A takto je to myslím aj lepšie...zbytočne platiť registračné poplatky za to keď ešte nejakú dobu má doména platnosť.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Gondal píše:
No dá sa to tak povedať. Ono subreg to dá vlastne pod správu tomu druhému človeku a ten si s ňou už robí čo chce :) A takto je to myslím aj lepšie...zbytočne platiť registračné poplatky za to keď ešte nejakú dobu má doména platnosť.


Tak to s tebou samozřejmě souhlasím, tohle mi docela na .eu doménách vadilo, seženeš nějakou pěknou a i kdyby si jí chtěl prodat, jsou tam navíc ty zbytečné poplatky, o darování nemluvě.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Uvedomte si, ze dokud se neprovede trade, je drzitelem stale puvodni majitel a ten muze domenu 1, kdykoliv prevest k jinemu registratorovi, 2, jakkoliv s domenou disponovat.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
Uvedomte si, ze dokud se neprovede trade, je drzitelem stale puvodni majitel a ten muze domenu 1, kdykoliv prevest k jinemu registratorovi, 2, jakkoliv s domenou disponovat.

Aha, tak to je o ničem. Pokud registrátor už nemůže udělat to, že by původní majitel na doménu nemohl, tak to je špatné. To je lepší jí tedy prodloužit a je po starostech.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jou :) Ale od darovania by ťa to nemalo odradiť. Keď ideš darovať doménu tak to robíš preto, lebo doménu už nechceš :) Takže asi moc nehrozí, že by si ju niekomu previedol cez subreg a o pol roka to previedol k inému registrátorovi a zobral si ju späť(teda ak nemáš nejaké škaredé úmysli :D )

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Gondal píše:
Jou :) Ale od darovania by ťa to nemalo odradiť. Keď ideš darovať doménu tak to robíš preto, lebo doménu už nechceš :) Takže asi moc nehrozí, že by si ju niekomu previedol cez subreg a o pol roka to previedol k inému registrátorovi a zobral si ju späť(teda ak nemáš nejaké škaredé úmysli :D )


To máš sice pravdu, otázka je, jak se na to bude dívat ten, komu tu doménu budu chtít dát, aby neměl strach že na ní něco vybuduje a pak pá pá :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ak chceš niečo poriadne na tej doméne rozbiehať, tak nebude problém uhradiť poplatok alebo okamžite ju predĺžiš o ďalší rok ..

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak já na SubReg mám také jednu doménu, kterou jsem chtěl využít, ale bohužel jsem na to nenašel čas. Takže kdo by měl zájem, klidně mu doménu daruji

browsery.eu - expirace 30.04.2012
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jan Paluska píše:
Tak já na SubReg mám také jednu doménu, kterou jsem chtěl využít, ale bohužel jsem na to nenašel čas. Takže kdo by měl zájem, klidně mu doménu daruji

browsery.eu - expirace 30.04.2012


Táto doména bude mať za posledný rok už tretieho majiteľa ako vidím :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Gondal píše:
Jan Paluska píše:
Tak já na SubReg mám také jednu doménu, kterou jsem chtěl využít, ale bohužel jsem na to nenašel čas. Takže kdo by měl zájem, klidně mu doménu daruji



Táto doména bude mať za posledný rok už tretieho majiteľa ako vidím :)


Chtěl jsem na ni udělat web, aj jsem měl nápad, ale prostě absolutně na to nemám čas a asi ho mít už ani nebudu :(
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se