Domény

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Dnes jsem si u Wedosu všiml (a využil) nabídky registrace domény .eu za 10,- + DP, celkem tedy za 12,- Kč Upozorňuji tedy na tuto akci.

Protože nevím jak dlouho akce potrvá, píšu to sem a ne do přehledu akcí, protože nechci vyplnit pole trvání akce zavádějícím údajem.
Trošku jinou cestou...

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Maj to omezený počtem kusů a běží od 15. června. V akcích stačí dát omezeno počtem kusů.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
taktiež som kúpil 2 domény ... i ked .eu domény ako mi každý písal nemajú budúcnosť.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
abvireal píše:
taktiež som kúpil 2 domény ... i ked .eu domény ako mi každý písal nemajú budúcnosť.

Z pohledu vyhledávače je to jedno a český BFU má radši EU, než jiný cizí koncovky.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Využil jsem několikrát

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
EU domény každou chvilku někdo dává za pár korun nebo i uplně zadarmo.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Větrná růžice: Jak pochopit taje větru

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
abvireal píše:
taktiež som kúpil 2 domény ... i ked .eu domény ako mi každý písal nemajú budúcnosť.


Lepší než doména 3. řádu...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Doména .cz je jednoznačně nejlepší, to je jasné, ale zase na druhou stranu si myslím, že .eu je lepší jak .com, .info, .net a podobně.

Ceny za které se .eu domény prodávají jí silně degradují na pohled veřejnosti a málokdo o ně tak stojí. Sám je též nenakupuji, ale tím neříkám, že nevlastním ani jednu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
alijosha píše:
Ceny za které se .eu domény prodávají jí silně degradují na pohled veřejnosti a málokdo o ně tak stojí.


Ceny za ktere se prodavaji nebo za ktere se registruji?

Je to samozrejme v obou pripadech nesmysl. Jde o to, ze druhy rok je uz cena vyssi a u prevodu se ztraci mesice (to by se snad melo zmenit). Je porad dost .cz domen.

-- 11. 07. 2012 12:31 --

no cooking

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Myslel jsem cenu 1 registrace domény.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Tim: to ztraceni mesicu uz neplati od lonskyho dubna ... domena se prodluzuje normalne o rok od data expirace.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se