Domény

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Zdravim,
kdysi jsem nasel web, kde se daly registrovat zdarma .tk domeny. Nezna nekdo prosimvas adresu?
Prispevky typu je to k nicemu si nechte stranou.

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Adresu si z hlavy nevybavim, ale opravdu chceš míti doménu zdarma a tam na ní pruh banneru? Nebylo by lepší si počkat na .free nebo u Godaddy si koupit .info?

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
dot.tk , ale davej si pozor. Kdyz jsem zacinal, tak jak se to rozjelo tak mi zrusili domenu.
Portfolio v přípravě...

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Daji se sehnat TLD za relativni pakatel a mas to bez reklam a pofidernich pravidel ... tak proc schanet neco za kazdou cenu zadarmo.

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
gransy píše:
Daji se sehnat TLD za relativni pakatel a mas to bez reklam a pofidernich pravidel ... tak proc schanet neco za kazdou cenu zadarmo.


Přesně! Vykašli se na .tk a pořiď si doménu u Godaddy, přijde tě to na 30 korun a máš plnohodnotnou doménu.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Parkot píše:
...přijde tě to na 30 korun a máš plnohodnotnou doménu.

Myslíš .info? :D To už rovno môže registrovať .free (jedna je predsa zadarmo). Navyše to .info na ďalší rok už bude stáť viac...

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Registrovat můžeš zde: http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en , každopádně ti to nedoporučuji a radši bych zvolil variantu .CZ popř jiné domény :) sice za Kč ale dnešní ceny nikoho nepoloží

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se