Domény

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Přišel mi mail od Ignum.cz, tak třeba někdo využijete

Předvánoční výprodej EU domén
V rámci pravidelného předvánočního výprodeje si můžete registrovat EU domény za pouhých 10 Kč (cena bez DPH). Tato nabídka je platná pro všechny jednoleté registrace EU domén, provedené do 22. 12. 2011, nebo do vyčerpání limitu 1 500 domén.
http://www.domena.cz/eu-vyprodej.html

2 roky za cenu 1
I pokud si nestihnete svoji EU doménu registrovat ve výprodeji za 10 Kč, stále máte příležitost získat zásadní zvýhodnění. Jestliže si do konce roku 2011 zaregistrujete novou EU doménu na jeden rok, získáte zdarma registraci i na rok následující.
http://www.domena.cz/2_roky_za_cenu_1.html


Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zachvílu ich budú aj zdarma rozdávať, predpokladám, že aj ostatnú registrátori sa zachovajú čoskoro podobne...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Registrátoři takto na poslední chvíli dohánějí objemy, aby se vyhly následné pokutě za nedodržení objemů. Nicméně cena je velmi zajímavá, ale tyto akce vedou akorát k degradaci .eu domény podobně jako u info domény.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
1) dohanej objemy
2) uplatnujou body pred koncem roku
3) musi nahnat urcity pocet aby jim nepropadli love
4) odchazi jim hodne domen. jen minulej tejden jsme prevedli zakaznikum od ignumu 180ks .eu, zitra je ve fronte dalsich 20ks.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Síce doháňajú objemy, ale nám - zákazníkom takéto akcie môžu iba vyhovovať :) Možno si ich zo pár (desiatok) kúpim :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
AKCE BYLA UKONČENA - toto se mi zobrazilo při přechodu na onu stránku ... jinak na Wedos můžete .eu doménu registrovat na rok za 36 Kč (včetně DPH), což je taky velice slušná cena a tato akce tam běží již nějaký čas :) (sám jsem využil)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jan Paluska píše:
AKCE BYLA UKONČENA - toto se mi zobrazilo při přechodu na onu stránku ... jinak na Wedos můžete .eu doménu registrovat na rok za 36 Kč (včetně DPH), což je taky velice slušná cena a tato akce tam běží již nějaký čas :) (sám jsem využil)


dík za tip zrejme využijem na pár testovacích webíkov :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
ty body maj platnost snad rok nebo rok a pul ... takze je to proste jen jedna dalsi akce jako kazda jina, jen ji vyuzili pred vanocema. Zadny slozitosti, plneni limitu, objemu, atd ... za tim nehledejte :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se