Domény

Štefan Polgári
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 42
Registrace: 06.01.2011
Ahojte,

neviete odporučiť niekoho/niečo ako API na získavanie expirovaných a expirujúcich .CZ domén.
Hľadáme stabilného a spoľahlivého partnera na túto oblasť :) Alebo, čo by ste pre nás odporúčali?

Ďakujem za reakcie

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Chcete si vytahovat data z nějakého webu na svůj nebo hledáte web kde tyto domény jsou? Pokuď je to ta druhá možnost tak doporučuji monitoruju.net.

vpavek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 04.01.2013
Pokud máte nějaký seznam domén tak mohu nabídnout ověření - předám kompletní whois (co doména to textový soubor). Jsem schopen ověřit 30tis. domén (max. 33tis. negarantováno) za 24 hodin.

Seznam domén je nutno uložit jako textový soubor - co řádek to doména. Za 10 dní se bude moje platforma flákat - co jsem potřeboval mám ověřeno a proto ji nabízím k využití. Cena 5Kč za ověření každých započatých 100 domén. Minimální platba 200Kč.

Jsem ochoten Vám při dlouhodobé spolupráci poskytnout nějaké API (REST) k mé platformě případně napsat parser který Vám data převede do dané struktury a formátu. Seznam domén si musíte dodat sám.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se