Domény

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Teď je celkem halo ohledně .free domén.
Zajímalo by mě jakou budoucnost jim přikládáte a zda už jste nějakou tu doménu preregistrovali.

Osobně zatím žádnou .free doménu nemám. Nicméně mě napadlo pár celkem zajímavých názvů, ovšem nemám na to povahu shánět domény a pak je prodávat.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
už jsem si jich pár předregistroval:)

doufám že ten projekt nepadne....

PHATE
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 9
Registrace: 06.11.2010
.free zní pěkně, ale šanci na úspěch nevidím.
http://webdeal.cz/post23342.html - Prodej

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PHATE píše:
ale šanci na úspěch nevidím.


Nevěříš, že se z nich stane oblíbená doména a hojně používaná nebo, že upadne a bude to odpad typu .tk a vyhledávače na ni budou pohlížet ještě hůře jak na .info?

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Osobne zadne nemam.
Portfolio v přípravě...

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
To zase bude mfa webů. .free nic pro me, tld se mi nelibi.
Člověk začínající s Joomlou!

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Já také nemám žádnou. Asi to ani nemá cenu, protože bude toho hodně vybraného.

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Cena bude nulova, lidi nebudou chtit platit moc za to co nekdo ziskal zdarma, tedy to je aspon muj skromny nazor.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
sponzoring domena zdarma ... z ceho zaplati tech 180 tisic USD za zadost jsem zvedavej ... jsem k tomu velmi skepticky a nedivil bych se kdyby to byl jen hokus pokus o tunel :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Někde byl rozhovor s provozovatelem, mají prý sponzory ze západní evropy, kteří jsou ochotní na to dát prý přes 1M USD/rok. Podle mě teď dělají průzkum jaká bude poptávka.
Spíš by mě zajímalo jestli budou moct nové TLD "zbankrotovat".

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Drago píše:
Někde byl rozhovor s provozovatelem, mají prý sponzory ze západní evropy, kteří jsou ochotní na to dát prý přes 1M USD/rok. Podle mě teď dělají průzkum jaká bude poptávka.
Spíš by mě zajímalo jestli budou moct nové TLD "zbankrotovat".


podle me ICANN bude vyvijet usili na to aby kdyz se toto stane to nekdo prevzal bez ujmy klientu ...

.. ja osobne nejsem proti vlastnim TLD, ale fakt bych byl enormne prisny na podminky a ne aby to mohl zadat kdokoliv kdo ma penize a zajisteny technicky zazemi :) Trebas .SHOP pripravuje uz nekolik let firma co 1, je ICANN akreditovana uz hodne let a 2, ted ziskala spravu .SO domen, a tam se proste da uz verit ze ten projekt nepadne na hubu.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tie nové domény budú fakt zase samé MFA na začiatku. Uvidíme ako sa potom k tomu postaví Google, alebo Seznam. Každopádne sa pravdepodobne nejaké MFA weby na short-tail asi pomaly vytratia predajom domén na normálny projekt (alebo sa domény nebudú dať predávať?)... Každopádne s MFA treba tárať asi všade :)...

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
.free vidím černě. Co je zdarma nebo zalevno to se zneužije k tvorbě MFa.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se