Domény

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Potřeboval bych ještě mocnější nástroj než je třeba na domeny*cz...tj zadám doménu bez koncovky a ono mi to projede co nejvíce TLD, zda je či není volná. Co používáte na toto vy?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
o kolik TLD by se mělo jednat ? Tohle bude obsahovat můj nový systém co dělám.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Podobný nástroj hľadám aj ja, najideálnejšie keby vedel hádzať priamo aj voľné alternatívy s menšou úpravou.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to wladas...mno nejraději o všechny :-) tak u subregu můžeš registrovat přes 300 TLD....ale všechny projet nejdou :-), jedině po jedné.....

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
např. http://neworder.regzone.cz/default.asp? ... ain_search zvol záložku - Všechny domén
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Větrná růžice: Jak pochopit taje větru

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
U nas je jen v ramci hromadne registrace rovnou hromadne overeni http://www.hexageek.com/cze/pages/hroma ... race-domen ale je nutne tam zadat vsechny tvary co chcete overit.. Na hromadnem overeni vuci vice TLD pracujeme..

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Je to standardní součást WHMCS.
Trošku jinou cestou...

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Na Subregu to jde v hromadne overeni TLD, ne vsechno najednou, ale po kontinentech ( takze jen 5 kliku navic, no :D ) ... navic lze overit vic slov najednou ..

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak než jsem odjel na dovolenou, tak jsem hromadné ověření domén udělal a plné funkční, stačí vložit doménu a zkontroluje to všechny koncovky.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Tak hromadne overeni domen vuci vice TLD (po skupinach) mame uz i u nas http://www.hexageek.com/cze/pages/hroma ... race-domen
Prejeme vesele objednavani

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pro hexageek: Proč jste zvolili ověřování po skupinách ? Co když uživatel nebude vědět v jaké skupině daná doména je ? Není to trochu nepraktické ? Chápu, že jste tím možná snížili zátěž scriptu, ale na úkor použitelnosti.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Wladass píše:
Pro hexageek: Proč jste zvolili ověřování po skupinách ? Co když uživatel nebude vědět v jaké skupině daná doména je ? Není to trochu nepraktické ? Chápu, že jste tím možná snížili zátěž scriptu, ale na úkor použitelnosti.


jj upravujeme tak aby se tam dle skupin zobrazily checkboxy pro jednotlive TLD

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Je pravda, že když jich to ověřuje fakt hafo tak ten script běží celkem dlouho i několik vteřin. Možná by nebylo od věci společně vymyslet systém, který by to nějak inteligentně rozdělil jinak než po oblastech. Já mám vypsané všechny domény(koncovky) a u nich checkboxy a možnost zaškrtnout vše. A uživatel pak vidí všechny domény najednou.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
u exotickych koncovek pri overovani primo v registru ( ne pres DNS ) nemusi jit az o vteriny ale minuty ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se