Domény

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj,

dnes mi na serveru xrank.cz několikrát ukázalo pro jednu doménu jiný rank. Stalo se mi to ve více případech. Zkusil jsem to tedy zde na WebDeal v hromadném ověření, ale také se mi stalo, že pro jednu doménu to při opakovaném zkoušení ukázalo jiný rank. Chtěl jsem se proto zeptat, jaký jiný web využíváte pro hromadné ověření ranků?

Děkuji

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já používám již zmiňovaný xrank, i když ověřování musím dělat na dvakrát kvůli limitu max.50ti stránek na jeden check.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Konkrétně jaký rank se ti mění? Případně do PM mi pošli daný konkrétní web, mrknu na to.
Přímo u WebDeal.cz mi skáče Srank, jeden týden ukáže SR5 za 14 dní SR4 a takto už druhým měsícem, asi jsem mezi :).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem vypozoroval něco podobného. Dělá to občas u Sranku. Ten sice skáče poslední dobou jako koza, ale kolikrát toto dělá u jakékoliv domény, stačí dvakrát třikrát přeměření a skáče to.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Zkuste si třeba vložit tento seznam:

download-center.cz
kecni.cz
kidszone.cz
podfuck.cz
potrebuji-ubytovani.cz
sodeco.cz
uklizenydomov.cz
extreme-web.cz
hlidejcas.cz
insomniaclub.cz

do xrank a skáče to pěkně. Včera mi tento samý skákal i zde, ale teď ne, i když jsem to zkoušel zadat několikrát. Jak u Vás? Taky tak skáče?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- robí to aj mne na viacerých doménach, z 0 na 2 potom zase na 0 na 2 a stále dokola...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se