Domény

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Kolik máte domén a jaké koncovky?

Já jsem udělal u Goddady velkej kauf 1x .info doménu. Takovej paskvil, že vám ho raději ani neřeknu. Mé weby jedou na freehostingu a tu domenu jsem koupil z hecu. Ani neplánuji nějaký větši nákup. Nevím k čemu by mi ty domény byly.

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Mam 3 .cz domény. Mel jsem i jednu .eu ale nechal jsem ji.
Portfolio v přípravě...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zatímco já dopisuji jednu žhavější novinku, tady se vesele diskutuje.
Mám jen jednoho registrátora a tím je Subreg, který tvrdí, že mám celkem 8 domén. Když nebudu počítat jednu, která půjde příští týden ke klientovi, tj. pod jeho správu, pak jich mám 7. Z toho 5 .cz, 2 .sk.

Kdysi jsem měl .net-ku, kde běžela jedna stránka s doplňky k jedné mé oblíbené hře. Pak jsem dostal na starosti oficiální stránku a .net začala býti zbytečnou. I přes celkem krásné ranky jsem ji pustil. Pak jsem měl u Godaddy 4x .info domény, které jsem pustil, protože jsem pro ně neměl projekt.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja mám 7 - 1x.net, a potom 6x.sk. Snažím sa pomaly zbierať istú sadu IT domén, ktoré potom chcem predávať, takže asi preto...

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
3x cz doména u domena.cz

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Čtyřikrát po .cz pane vrchní :),

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Tolik, že při výpise mých domén začnou padat servery. ;)
Btw. 6

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Nedávno jsem provedl odlehčení mého doménového portfolia, takže momentálně se můžu pišnit 13-ti .info doménami, 1 .us doménou, 1 .com doménou, 3-mi .eu doménami a 10-ti .cz doménami. Celkem mi prošlo pod rukama asi stovka doménových jmen.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Dost na přežití z parkování :) </joke>

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Z parkovania prežiješ, ak ich máš v tisícoch (alebo teda..musia byť kvalitné :)). Ja mám napríklad domény zamerané čisto na IT. Mám totiž skúsenosť, že IT reklamy majú vysokú cenu za klik a tak mi moje 3 IT domény prinesú tak denne okolo 1€. Keby som ich mal 5 000, dalo by sa z toho vyžiť :)... Chce to len veľa nakupovať dobré domény...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se