Domény

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahojte,

dnes se mě jeden kolega ptal, zda má ještě někdo nápady na volné pěkné domény, které by se dali doplnit do seznamu http://www.kvasnickajan.cz/VolneDomeny pod částí: Doporučené domény návštěvníků těchto stránek. Proto se na Vás obracím, zda má někdo nějaké nápady na volné domény, nebo zda si spíše myslíte, že by se měla tato část uzavřít. Děkuji moc všem za názory.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Podle mě, když někdo objeví fakt pěknou doménu tak si ji registruje sám a přece o ni nebude říkat dalším lidem a pokud někdo pošle tip, tak ta doména asi zas taaaak pěkná nebude, neboť už by si ji (buď on sám, nebo někdo další) jistě registroval.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Taky mi přijde ta služba "jen pro blbce". Souhlasím s Honzou...

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
souhlasím, s klukama. informovat o dobrých volných doménách je nesmysl. zrovna včera jsem koupil domenu webjobbing.cz. asi začnu konkurovat WD a WT :D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Kolikrát se mi stalo, že někdo hledal pro něco vhodnou doménu, sepsal si jich několik, ale vybral jen jednu a zbytek nechtěl. A v tom zbytku nebyly zase špatné kousky. Ale dám nejspíše na Vás všechny a moc Vám děkuji za tak rychlý feedback v jednu ráno :D

@lord: nesmysl to určitě není, se koukni, kolik jich tam mám a jak dobře informuji :)

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jan Paluska píše:
Podle mě, když někdo objeví fakt pěknou doménu tak si ji registruje sám a přece o ni nebude říkat dalším lidem a pokud někdo pošle tip, tak ta doména asi zas taaaak pěkná nebude, neboť už by si ji (buď on sám, nebo někdo další) jistě registroval.


A presto to lidi delaji a jini je registruji. A jsou tam i zajimave domeny. Nemusi tomu kazdy rozumet.
no cooking

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ale jako jo, já nemyslel, že se neozve nikdo ... jen říkám, že ti zkušenější doménu hned regnou sami a ti méně zkušení buď nahodí tip, kterej za to nestojí anebo ve výjímečných případech 0,00000001 promile se tam objeví opravdu krásnej kousek, ale jde o to, jestli to má cenu kvůli tak malé pravděpodobnosti udržovat.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jan Paluska píše:
jen říkám, že ti zkušenější doménu hned regnou sami


Omyl. Delaji to i zkuseni, dostavam emailem, byly tam super domeny.
no cooking

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Lany píše:
Ahojte,

dnes se mě jeden kolega ptal, zda má ještě někdo nápady na volné pěkné domény, které by se dali doplnit do seznamu http://www.kvasnickajan.cz/VolneDomeny pod částí: Doporučené domény návštěvníků těchto stránek. Proto se na Vás obracím, zda má někdo nějaké nápady na volné domény, nebo zda si spíše myslíte, že by se měla tato část uzavřít. Děkuji moc všem za názory.


Myslim, ze ti takove tipy poskytne malokdo. Vetsina si nechava podobne domeny pro pripad "Co kdyby nahodou nekdy v budoucnu".

Nevim, jestli je to technicky mozne, ale byl bych rad, kdyby se mohly v zalozce zobrazit vsechny domeny. Ne jen po jednotlivych mesicich. Obcas hledam domenu podle nejakeho klicoveho slova a je to docela otravne prepinat mezu zalozkami jednotlivych mesicu. Minule jsem zkoncil u mesice "kveten" a dal uz mne to nebavilo :)

Slo by udelat seznam vsech domen do jedne zalozky?

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
stephan píše:

Myslim, ze ti takove tipy poskytne malokdo. Vetsina si nechava podobne domeny pro pripad "Co kdyby nahodou nekdy v budoucnu".

Nevim, jestli je to technicky mozne, ale byl bych rad, kdyby se mohly v zalozce zobrazit vsechny domeny. Ne jen po jednotlivych mesicich. Obcas hledam domenu podle nejakeho klicoveho slova a je to docela otravne prepinat mezu zalozkami jednotlivych mesicu. Minule jsem zkoncil u mesice "kveten" a dal uz mne to nebavilo :)

Slo by udelat seznam vsech domen do jedne zalozky?


Mám napsáno v TODO :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se