Domény

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Zdravím,
má někdo z vás zkušenosti s czdomena.cz nebo domenacz.cz? Případně co jako dalšího hledáte pokud je doména již zarezervovaná? Někdo dává 1domena.cz ale to mi přijde takové kravské řešení. Hledáte třeba synonymum a co když zrovna k té doméně synonymum neexistuje? Třeba u Seriály.cz mě nenapadá nějaké synonymum nebo jiný název.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Vlastním czfilmy.cz, problémy to nedělá :)

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Podle mě cz nazačátku domény je ok, ale nakonci to dělá neplechu. Splývá to s tld a pak lidi chodí na weby bez toho přebytečného cz.

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Asi tak jak to řekl Cody21..... napíše někdo místo domenacz.cz domena.cz a hned jsou u konkurence. Navíc se to i špatně píše :) Na začátku si myslím, že jo to Ok.

WebAdresy
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 22.02.2011
Tak podle me ani jedno neni spravne czNECO.cz nebo NECOcz.cz, obe dve varianty matou lidi a 1serial.cz je domenova prasarna ! U serialu se hleda tezko nejake synonimum, ale treba misto Serialycz.cz je asi stokrat lepsi ZabavneSerialy.cz nebo Serialnik.cz (obe jsou volne) nebo myslis, ze ne ? :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
domenacz.cz je typo doména a používá se na parkování. Ta druhá varianta se dá v klidu používat například pro české služby. Pak se to ale může plést třeba s cz.domena.cz anebo crdomena.cz.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se