Domény

Pepan
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 06.01.2011
Zdravím,
tak jako má nejlevnější .cz doménu Wedos, tak kdo má .sk doménu nejlevnější? Rád bych si ji přikoupil k jednomu webovému projektu a udělal na ni jazykovou mutaci. Všimnul jsem si, že můj oblíbený Subreg má nově také akreditaci na .sk domény. Nevíte jak je na tom Wedos s .sk doménami, plánují také akreditaci?

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Vzhledem k tomu ze ceny .sk domen pro registratory jsou odvozeny od poctu registrovanych domen, tak v nejblizsi dobe nebudou mit zajimavy ceny i kdyby zacali nabizet .sk pres vlastni akreditaci ... jinak bych rekl ze v soucastny chvili jsou nejlevnejsi .sk bez zavazku u nas.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Jo, je to tak, bezkokurenčne najlacnejšie .sk domény má paradoxne Subreg.CZ :). Potom WebSupport.sk, a ElbiaNIC.sk. Wedos len tak akreditáciu určite nedostane, iba žeby sa stal zázrak :).

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Proč by WEDOS nemohl mít akreditaci? Máme sesterskou firmu na Slovensku a jen se do toho "zatím" nehrneme, protože systém SK-NICu známe moc dobře a není zcela optimální pro naše současné pojetí plné automatizace služeb.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
wedos: automatizovany to lze udelat i na stavajicim systemu ... alespon vsechny zakladni operace co klienti chteji, ma to tak Elbia, mame to tak my :) Spise jako hlavni duvod bych videl jejich cenova politika ... preci jen 19,90 EUR neni konkurencne schopna cena a trh .sk domen je nevdecnej na dotace :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
To ano, to jsme udělali již před mnoha a mnoha lety. Ale není to úplně optimální a potom SK-NIC něco změní (aniž dopředu dá něco vědět) a začínáte od počátku (nebo alespoň řešíte komplikace).
Ten problém tam tak nevidím ohledně té ceny. My aktuálně máme hodně zákazníku i ze Slovenska. Ale máme momentálně jiné priority.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
S tim se neda nez souhlasit :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
wedos píše:
...Máme sesterskou firmu na Slovensku a jen se do toho "zatím" nehrneme, protože systém SK-NICu známe moc dobře a není zcela optimální pro naše současné pojetí plné automatizace služeb.

Aha, tak o tom, že máte aj sesterskú firmu na Slovensku som nevedel. Tým pádom by to nemal byť problém. Len je pravda, že fungovať cez tie všetky papierovačky to nemá zmysel. Sám to poznám, keď kupujem domény cez ľudí, ktorí ich kúpili cez Active24. Kým to všetko dôjde na SK-NIC, trvá to celé veky.

Inak komisia pre správu .sk domén vraj schválila prechod na elektronickú verziu, je však otázne, či to bude naozaj už v lete, a či technológie budú na dostatočne vysokej úrovni (či už z hľadiska ochrany, ľahkého prístupu, alebo nejakého API pre registrátorov)...

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Nechápu proč se neinspirují tím jak to funguje jinde. Třeba i v ČR. Současný registrační systém z ČR snadno převezmou a za pár dní jedou :-)
Uvidíme co vymyslí.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Po zkusenostech z jinych registru bych uvital kdyby spise pouzili standarizovany reseni odpovidaji EPP RFC nez co predvadi Fred :D Ale to je diskuze na jiny tema :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
V každém případě cokoliv je lepšího než to co je nyní :-)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Netuším, ako to je inde, a už vôbec nie, ako to je mimo Čiech :). Každopádne mne samému tento systém nesedí. Prečo overovanie cez email? Prečo nie priamo cez klientskú sekciu na sk-nic.sk? Email je podľa mňa ľahšie zmanipulovateľný, ako samotná sekcia na serveroch SK-NIC. Tak či ta, ja sa tomu až tak veľmi nerozumiem, takže nebudem nejako veľa vymýšľať :). Budem rád, keď vôbec niečo elektronické bude, lebo posielať pre každú doménu tie papiere ma už fakt nebaví...

krkovice
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.01.2012
Wedos nemá nejlevnější .cz domény. Taky nevím proč uvádí starou cenu 174, když byla 168 (s DPH). Samozřejmě nechci nijak rýpat, sám mám u Wedosu všechny domény, protože si dlouhodobě drží ceny dole. Já jen aby bylo jasno :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
krkovice píše:
Wedos nemá nejlevnější .cz domény. Taky nevím proč uvádí starou cenu 174, když byla 168 (s DPH). Samozřejmě nechci nijak rýpat, sám mám u Wedosu všechny domény, protože si dlouhodobě drží ceny dole. Já jen aby bylo jasno :)

Dobrý den,
mohu vědět kde uvádíme starou cenu? V tomto vlákně jsou informace již z loňského ledna. Není to tím?

My máme nové registrace i prodloužení jen za 125,-Kč bez DPH, tj. 150 včetně DPH. Dlouhodobě se snažíme ceny držet nízko u všech koncovek.

krkovice
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.01.2012
uvádím cenu, kterou máte nyní na webu.

http://hosting.wedos.com/cs/domeny.html

zaškrtnuto máte 174,- ačkoli byla cena loňských domén 168,- Ono je těch pár korun. někdy za 174,- jistě byla.
Ceny domén držíte dlouhodobě dole, proto jsem k Vám taky přešel :) Nyní s nadějí očekávám, že zareagujete na forpsi a snížíte cenu registrace nových :-) Zase máte super .eu domény no. Člověk nemůže mít všechno :-)

titlak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 14.03.2018
Momentálne má jednoznačne WEDOS najlacnejšiu .sk doménu. Posielam porovnanie s ostatnými registrátormi http://najlacnejsie-domeny.eu/?domena=.sk

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se