Domény

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak dneska mi tvůj seznam pomohl a nějaká domény jsem si regnul :P

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Poslední 3 dny mám rekordní návštěvnosti :D Za dnešní dopoledne si lidé vybrali 66 domén, jsem zvědav, kolik to bude do večera. Ale raději udělám aktualizaci až po půlnoci, ať to nedělám na několikrát :)
Jsem moc rád, že seznam pomohl. Už se těším, až zpracuji prosinec :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dnes jsem tvůj seznam částečně využil, dal jsem ti za něj + :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Jelikož tento seznam využilo dost lidí a stále více z nich po mě chtělo zpracovat i starší data za finanční ohodnocení, rozhodl jsem se tato data takto nabídnout všem.

Nyní jsem připravil seznam pěkných volných domén po expiraci za měsíc prosinec roku 2011, který obsahuje 498 domén z toho 1 doména má Srank:30, 6 domén Srank:20 a 17 domén Srank:10. Cena tohoto seznamu je 500Kč.

Dále jsem připravil seznam abstraktních volných domén, který je vhodný pro ty z Vás, kteří vymýšlíte název pro novou společnost, službu nebo produkt a hledáte k němu zároveň volnou doménu. Tento seznam obsahuje především krátká slova a snažil jsem se zde zařadit především abstraktní pojmy. Seznam aktuálně obsahuje 397 domén, z toho 10 domén má Srank:20 a 32 domén Srank:10. Cena tohoto seznamu je 500Kč.

Pro ty z Vás, kteří nemáte čas sledovat, kdy se která doména v ten daný den uvolnila a neodchytla ji žádná ze specialozovaných společností, si mohou zakoupit službu sledování. Budu Vám zasílat emaily o právě uvolněných doménách, které by Vás mohly zajímat. Aktuální cena je 1 000Kč/měsíc.

V případě zájmu mne kontaktujte na email: info@kvasnickajan.cz.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nevím jak ostatní, ale já osobně jsem seznam a tvé služby využíval právě proto, že byly zdarma. Není to škoda to zpoplatnit ? Resp. ty služby co si dnes napsal.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem podobného názoru jako Wladass a myslím si též, že je to škoda to zpoplatňovat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Zkusím to rozepsat postupně:
1) Ohledně denní aktualizace, to bude pořád stejné, jen pouze ti, kteří by chtěli dostávat info ještě během toto daného dne, a né až na jeho konci nebo v jednu ráno, kdy to aktualizuji (někdy bohužel až další den ráno), tak můžou tuto službu využít.
2) Starší měsíce budu i nadále doplňovat na web bez zpoplatnění, ale s časovým odstupem. Pro ty, kdo jej chtějí mít mezi prvními, si jej můžou takto zakoupit.
3) Abstraktní názvy si prozatím ponechávám u sebe, jelikož pro ně možná budu mít další využití.

Jde spíše o to, že to denně začíná zabírat více a více času, tak ať mám alespoň trochu toho času zaplaceno. Ceny nejsou nikterak vysoké a spousta domén, které jsou v těchto seznamech, se dají slušně prodat.

-- 29. 03. 2012 15:47 --

Seznam je nyní doplněn o měsíc prosinec 2011, který je již veřejný. Doplněno bylo 489 domén. Přeji pěkný výběr.

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
parádní seznam za prosinec, vybral jsem si několik díky! :o)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Kluci, potřebuji hodnocení. Jeden návštěvník mého webu nemohl najít seznam domén za prosinec 2011. Je to opravdu tak špatně viditelné?
Děkuji všem za názory

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já viděl tu záložku hned, možná jí udělat větší, aby člověka hned švihla do očí :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
mě se to taky zdá dobře viditelné i pochopitelné ... žádný problém s tím nemám
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
Hezký seznam!
1) Oprav si překlep: Najít vodnou volnou...
2) Zkus posunout všechno tak, aby záložky měsíců byly na běžném monitoru viditelné i bez rolování. Bylo mi to taky divné, ale některým lidem sjet kousek dolů činí neskonalé problémy. Šlo by to udělat přesunem některých textů nad ptáka, co je vpravo.
3) Mail bych umístila jen jednou doprava do sloupce nahoru a trochu ho zakódovala kvůli spamu.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji moc za připomínky, kouknu na to :) Už chystám seznam pro měsíc listopad roku 2011, jsou tam některé pěkné kousky.

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
To je frmol :-)
Jenže teď se to chce ještě zamyslet nad tím: Nová nabídka služeb
Lidi, co chtějí všechno zadarmo na to takto nekliknou určitě. Ale těm by bylo fuk, i kdyby byla nabídka služeb přes celou stránku. Jinak si myslím, že je dobře, jak jsi to se zpoplatněním udělal. Čerstvé informace pouze placené. S mírným zpožděním pak zbytky zdarma pro všechny. To mi za tvou práci připadá fér. Kdo chce zdarma vše, ať se denně hrabe v expirujících doménách - jsou jich stovky.

Takže aspoň rozmotávací odkazy:
Seznam abstraktních volných CZ domén
Denní hlášení o uvolnění CZ domén
si tam někde nahoru do očí bijícím způsobem dej, ať jsou z toho konverze. Teď je to dost nenápadné. Ne, že bych měla něco proti ptactvu, ale opět se vnucuje prostor nahoře v pravém sloupci.
Ještě by byla možnost, aby byla při vstupu na stránku vidět záložka s nabídkou služeb, ale někteří balíci by vůbec nepochopili o co vlastně jde a hned by odešli.
Zkus si udělat třeba několik pokusných variant a nechat si projít hlavou, která je současně nejpochopitelnější i pro líné a neschová to hlavní, o co ti jde.
Pokud ti připomínky připadají podnětné, klidně mi na oplátku poraď, jak mám já zvýšit konverze. Vděčnosti meze nekladu :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak Lydie má pravdu, že místo těch tvítů by sem hodilo menu, to je fakt. A pokud bys tam odkazoval přímo na seznamy domén, bylo by to asi lepší, navíc by to mohlo odstranit problém s přehlédnutím záložek jednotlivých měsíců, atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
Ty záložky se mi naopak líbí. Ale cest ke konverzi bych se nebála tam narvat klidně i několik. Vždycky si říkám, že je lepší, když se někdo diví, než když neobjeví, jak u mě utratit peníze.

Mimo téma: Mrazíku Mrazíku, může si tady člověk změnit identitu?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Gipa píše:
Mimo téma: Mrazíku Mrazíku, může si tady člověk změnit identitu?


Pardon, samozřejmě že může, já když viděl ty weby v podpisu, tak jsem si to nějak neuvědomil, že tam máš jiný nick. Už mlčim.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji moc za podněty, pouvažuji nad tím :-)

-- 15. 04. 2012 16:24 --

Nyní je k dispozici seznam domén za listopad roku 2011. Pro zájemce je k mání již nyní. Pro ty, co si chtějí počkat na zveřejnění, bude na webu někdy za týden nejspíše, podle situace. Seznam aktuálně obsahuje 254 domén, z toho 1 doména má Srank:20 a 3 domény Srank:10.

-- 21. 04. 2012 14:07 --

Na web byl přidán seznam domén pro měsíc listopad 2011. Je tam celkem dost pěkných kousků. Přeji pěkný výběr.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se