Domény

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Dobrý den,

již dlouho dobu sleduji doménový trh a rozhodl jsem se udělat takový malý seznam nejpěknějších domén, které expirovali a jsou volné. Seznam je k nalezení na mém webu: http://www.kvasnickajan.cz/VolneDomeny. Možná v něm najdete doménu, které se Vám bude hodit. Pokud nějakou doménu koupíte a přišli jste na ni díky tomuto seznamu, dejte mi prosím vědět. Zajímá mě, zda tento seznam má nějaký účinek nebo nikoli. Za jakýkoliv feedback budu vděčný. Děkuji.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zdravím. Pěkný seznam, mohu se zeptat jak často je aktualizovaný ?

Díky za odpověď.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Chtěl bych jej aktualizovat denně, ale uvažuji: seznam je momentálně řazen dle abecedy, tak nevím, zda mám nově přidané domény do seznamu nějak barevně odlišit, třeba poslední 2 přidané dny nějak barevně jinak. Ještě nad tím musím pouvažovat. Nebo máte někdo nějakou radu? Vítám jakoukoliv.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pokud budou aktualizovány denně tak si myslím, že je stačí nenápadně vsunout do seznamu :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Trochu jsem to poupravil, aby ty nové byly vidět a hned jsem provedl aktualizaci. Díky tomu seznamu je již 7 nákupů domén, takže asi nějaký smysl snad mít bude, doufám :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dobrý zoznam, podobné tipy by som uvítal, prípadne za nejaké lepšie nové kúsky by som bol ochotný aj zaplatiŤ

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Dobrá práce, líbí se mi to :) Jinak možná bych tam někde přidal (třeba dolů pod seznam) jeden řádek, kde bude jen datum poslední aktualizace, aby lidi viděli, že se o to opravdu staráš a vraceli se :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji, jelikož sleduji doménový trh každý den a dat o prodeji a uvolňování domén mám hodně, tak možná do budoucna pouvažuji i o nějakém zpoplatněném seznamu, ale momentálně se chci vydat touto cestou, než budu mít dostatek dat.
Datum poslední aktualizace tam je u měsíce, ale nejspíše to není moc výrazné, tak to předělám a udělám to výraznější, děkuji moc za příspěvky. Pokud máte jakékoliv další nápady, tak je vítám.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Perfektní seznam, dobrá práce!

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Pěkný seznam a dobrá práce. Jen malá chyba. Když doména pestujeme.cz před pár dny expirovala, chtěl jsem jí koupit, ale byla už pryč, takže by na seznamu dávno být neměla, jelikož byla pryč již v moment expirace.Tedy spíše jí na poslední chvílku majitel prodloužil.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Tak tak, raz za deň aktualizovať by bolo vhodné.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Seznam bude aktualizován jednou denně vždy mezi půlnocí a jednou hodinou ráno. Doména pestujeme.cz v seznamu není, je tam doména: pestujme.cz. Vždy po daném dni zkontroluji všechny domény, co jsou v seznamu, aby na další den byl připraven seznam aktuální.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Mě se to taky líbí, našel jsem si tam jednu pro svůj projekt, zatím jsem ji neregistroval, ale je tam hodně dobrý nápadů.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Seznam je pěkný a myslím, že se tam dá vybrat slušná doména. Já si jednu vybral, má ještě nějaký rank a základní seo, jde na ní 37 zpětných odkazů a je dva roky stará, tak řekl bych dobře nastartovaná :-D Posílám plusko a 50 WB za doménu která si mi hodí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji všem za hodnocení. Některé další domény ze seznamu byly zakoupeny. Proto se budu snažit seznam aktualizovat alespoň 2x denně, aby byl opravdu aktuální.

Chtěl jsem se Vás zeptat, zda by byl třeba i zájem o abstraktní názvy domén (nemám přesně ověřeno, zda jsou opravdu všechny tyto démy abstraktní, zda třeba něco opravdu neznamenají), namátkou například: abelon.cz, almaro.cz, almax.cz, amora.cz, anela.cz, aran.cz, autox.cz atd?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Lany - tak mě by se líbil i takový seznam, ale asi bych to do sebe nemíchal. Nechal bych tam to, co máš teď a třeba jen někam dolů dal odkaz na "všechny domény" nebo něco v tom smyslu pokud to chápeš :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Juju, já bych si na ty abstraktní do budoucna něco vymyslel, zatím těch dat ještě nemám tolik, ale do budoucna bych chtěl vydat nějaký větší seznam. Jen zjišťuji, zda by byl zájem nebo nikoli.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Díky za seznam, asi něco zaregistruju. A seznam všech expirovaných by byl taky dobrý ;)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Seznam byl na základě podnětů návštěvníků doplněn o ranky: http://www.kvasnickajan.cz/VolneDomeny. Snad je teď ještě přehlednější. Myslíte si, že by byl zájem i o nějaké další parametry? Např. Alexa? Nebo je to spíše zbytečné? Děkuji za názory

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
mkurri píše:
Díky za seznam, asi něco zaregistruju. A seznam všech expirovaných by byl taky dobrý ;)


Ten najdeš zde:
domeny.php :).

Lany píše:
Seznam byl na základě podnětů návštěvníků doplněn o ranky: http://www.kvasnickajan.cz/VolneDomeny. Snad je teď ještě přehlednější. Myslíte si, že by byl zájem i o nějaké další parametry? Např. Alexa? Nebo je to spíše zbytečné? Děkuji za názory


Alexa nehraje až takovou roli, důležitější jsou GPR a SR.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Dnes jsem přidal aktuální seznam domén pro měsíc leden. Měl jsem ten seznam pouze od 23.1.2012, tak jsem jej aktualizoval. Přibylo více jak 160 nových domén. Měli byste zájem o prohledání dalších starších měsíců?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Proč ne, já jsem si tam našel dva pěkné kousky a kupodivu z ledna a byli pořád volné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
možno by sa tam niečo zaujímave našlo, ak máš čas, tak prečo nie :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Dostal jsem nabídku od jednoho pána, že pokud pošlu seznam za prosinec jako prvnímu mu, tak za to bude finanční ohodnocení. Snad se mi ten čas nad tím strávený alespoň trochu vykompenzuje :) Poté seznam za prosinec zveřejním a postupně se pokusím zpracovávat i další měsíce, pokud mi to čas dovolí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se