Domény

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Ahoj,

spustili jsme informativni web http://novekoncovky.cz kde naleznete informace o více než 1350 nových domenových koncovkách (TLD).

Domény které je již možné registrovat v prvních fázích přes Subreg.CZ můžete zde jednoduchým způsobem zadat k registraci. Jedná se například o .email, .guru, .bike, .photos, atd...

Ostatní domény můžete nezávazně rezervovat, čímž získáte jako první informaci o spuštění dané TLD, cenách, termínech jednotlivých fází a možnosti její registrace.

Více informací nejen o nových TLD, ale i vazbě k ochranným známkám naleznete na NovéKoncovky.CZ

---

O Gransy s.r.o.:

Společnost Gransy s.r.o. vznikla v roce 2009 jako nástupce podnikatelské činnosti jednatele společnosti. V tuto chvíli provozuje portál Subreg.CZ spravující více než 250.000 domén svých klientů a jiných akreditovaných registrátorů, z toho necelých 200.000 domén pod vlastníma akreditacema. Dále provozuje webhostingovou činnost s více než 40.000 hostovaných domén. Společnost Gransy s.r.o. patří do TOP 5 .CZ registrátorů a jako jediná v České Republice má akreditaci organizace ICANN, a tedy je jediný přímý registrátor generických domén.

WWW: https://subreg.cz/cz/
e-mail: info@subreg.cz
Telefon: +420.734463373

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Vypadá to zajímavě. Už mám pár koncovek vyhlínutých :-). Kde se dozvím konečnou cenu za domenu? (u některých cena je, jinde je jen PREDREGISTRACE zdarma).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ty ceny by mně taky zajímali, jsou tam pěkný koncovky, ale ceny jen u některých.

-- 27. 01. 2014 15:10 --

Hmmm žádná láce za novou koncovku.

italian.coffee.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Ceny jsou jen u tech, ktere lze jiz registrovat (sunrise, atd...) a tedy jsou ceny zname. U ostatnich ceny nikdo zatim nevi, protoze domeny nejsou jeste delegovane (nejsou podepsany smlouvy s icann, je vice zajemcu o provoz dane TLD, atd ...). Proto tam je ta nezavazna predregistrace, kdy posleme mail az se zmeni stav.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I ty již známé ceny vypadají dobře (za mě tedy trochu přestřelené), žádné velké terno na trhu, alespoň u nás neudělají si myslím. Jinak web je povedený a uživatelům poskytuje veškeré informace, takže pochvala.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
alijosha píše:
I ty již známé ceny vypadají dobře (za mě tedy trochu přestřelené), žádné velké terno na trhu, alespoň u nás neudělají si myslím. Jinak web je povedený a uživatelům poskytuje veškeré informace, takže pochvala.


v tuhle chvili mame zaplaceno neco kolem 100 objednavek u delegovanych domen, a v rezervacich neco na 1250 domen .. coz jsou samozrejme smesna cisla, ale na CR dobry :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak na ČR je to samozřejmě dobrý, to neříkám, jen si celkově myslím, že po nich lidi u nás nebudou kdovíjak prahnout, jelikož většina z nových koncovek je pro místní poměry nepoužitelná, pouze pro zahraniční trh. No a kupovat například blba.camera za 1 023 Kč je dost (kdyby to bylo s K, tak možná) :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Přišel chaoz, tohle nemůže dopadnout dobře.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se