Domény

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj všem,

nevím, asi jsem mimo ale pán s nickem ZeroIT tu prodává doménu viz. předmět příspěvku za 12 500 Kč a zajímalo by mě, co mě aktuálně uniká. Nevím zda si ze mě dělá srandu nebo, jestli si myslí, že je tu někdo tak blbej. Potenciál má, ale za takové peníze? Když vezmu v potaz, že je kritizuji.cz volná.

Mohl by mi to prosím někdo objasnit, připadám si jak Sněhurka, co hodně dlouhou dobu spala. Díky.

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
kdybych si měl vybrat, beru kritizuj

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
trafik :-)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
classic píše:
kdybych si měl vybrat, beru kritizuj


Kdybych si měl vybrat vůči financím, regnu si kritizuji.cz...

-- 17. 04. 2015 14:21 --

Mac píše:
trafik :-)


To jo, možná, že ve městě mají nějakou trafiku. :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Tak pár přístupů ta aukce udělá. Cena mimo ráda stimuluje zvědavost.

ZeroIT
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 24.02.2015
Děkuji Vám pane s nickem Kohy. Milé překvapení v podobě reklamy mé domény na diskuzním fóru. Kdo by měl zájem o tuto krásnou doménu Kritizuj.cz ať se ozve na email: rerucha@zeroit.cz
ZeroIT.cz Komplexní webová řešení

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Cena je 12 500 Kč, tak neváhejte! Jestli to někomu prodáš, tak přijedu majiteli poblahopřát v naleštěným Báwu. :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jako ty vole, nechápu s čím máš problém? Prodaly se domény mnohem dráž, než tahle a nikdo ani necekl.
Pochop, že ne každej prodává domény za 250kč a ne každej řeší prodej reklamy za 50kč/měs. Každý zboží má svýho kupce, to, že ty prodáváš za pakatel neznamená, že někdo jiný to může střílet v řádech tisíců.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wladass: Říkám ti po druhé, uklidni své vyjadřování. Vím, že každá věc má svého kupce. Cena té domény je nesmyslná.

-- 18. 04. 2015 01:51 --

ZeroIT píše:
Děkuji Vám pane s nickem Kohy. Milé překvapení v podobě reklamy mé domény na diskuzním fóru. Kdo by měl zájem o tuto krásnou doménu Kritizuj.cz ať se ozve na email: rerucha@zeroit.cz


Není zač, přeji úspěšný prodej. :) (Proč se ta nabídka jmenuje Prodám různě tématické weby levně) :)

ZeroIT
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 24.02.2015
To Kohy: Wladass to napsal s úplně klidnou hlavou. Pokud se ti to nelíbí vyhledej odbornou pomoc. A taky druhá věc - pokud se ti nelíbí cena domény, proč nad tím ztrácíš svůj čas? To ho máš tolik na rozdávání?
ZeroIT.cz Komplexní webová řešení

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
ZeroIT píše:
To Kohy: Wladass to napsal s úplně klidnou hlavou. Pokud se ti to nelíbí vyhledej odbornou pomoc. A taky druhá věc - pokud se ti nelíbí cena domény, proč nad tím ztrácíš svůj čas? To ho máš tolik na rozdávání?


Svou nabídkou klameš uživatele tím, že v nabídce levných webů (s cenou 1 Kč) prodáváš zmíněnou doménu (celý web) za 12 500 Kč. Pokud zde chceš diskutovat k věci, uváděj svůj prodej na pravou míru. Cena webu odpovídá zlámané grešli, bez nápadu bezcenná. Je zde zbytečné to řešit ve vlákně. Beru to za vyřešené.

bobisu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 21.10.2011
Občas sem zajdu počíst. Kohy je takovej ten typek, kterej mě rozesmál, tak mám potřebu to všem sdělit. Jsi ocas Kohy.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Díky, beru to jako čest. Hlavně, že se kouří z hlavně.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Kohy viděl jsem prodávat Ferrari za 6,5 milionu, nevím jestli si prodejce dělá srandu nebo mi něco uniká. Potenciál to auto má, ale za takové peníze? Když vezmu v potaz, že je možnost koupit si mnohem levněji Oktávku, která navíc nebude mít tak velkou spotřebu a bude mít střechu ...

Jinými slovy, to že ty neumíš docenit nějakou doménu, nebo prodávat domény za rozumné peníze, případně hodnotíš nabídku podle naprosto jiných parametrů než ten na koho je nabídka cílená neznamená z hlediska prodejnosti a ceny domény vůbec nic.

Na druhou stranu nikdo ti nebrání koupit kritizuji.cz, prodat jí obratem zájemcům za půlku, tedy 6.250 Kč, udělat to se spoustou domén a být v balíku. Jenom je problém, že o kritizuj.cz bude mnohem větší zájem než o kritizuji.cz ;)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Ferrari je béčko, to bych nechtěl. :-)

A k tématu. S tímhle obsahem je to za tuhle cenu neprodejné, ale jak už jsem psal výše, trafik aukce určtě nějaký udělala a tenhle topik jako bonus nejspíše přidal ještě další. Tak neřešte kraviny.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Kohy to trošku přehnal. Taky za to dostal postih. Je na každém, za kolik chce prodat svou doménu. Také má každý možnost tu za tu cenu koupit a nebo ne.

Tímto bych toto nesmyslné téma uzavřel a zamykám jej.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se