Domény

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jsem pročetl zajímavý článek u Draga na webu o parkování domén u Subregu. Poměrně zajímavé pro domény co zatím leží, atd. Pár věcí už jsem se z článku a komentů dozvěděl, ale ještě bych rád nějaké doplňující informace a snad nebudu sám koho to bude zajímat, nicméně by nám sem k tomu mohl Gransy něco málo napsat ať máme přehled.

Plátcovství DPH je jasné - NENÍ NUTNÉ
Proplacení kreditu - JE NUTNÝ ŽL
Jaké domény lze parkovat - ??
Mohu parkovat jen domény ve správě Subregu - ??
Dají se nějak upravovat šablony a vzhled parkované domény - ??

Jak budou dotazy a odpovědi přibývat, editoval bych první post :-)


Předem díky Gransy za odpověď.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pokiaľ si nebudeš nechávať vyplácať kredit na účet tak tam nevidím problém, Gransy to aj v komente písal, že vzťah je medzi klientom - subregom, subregom - rookmedia, tj. klientovi by fakturoval subreg, takže cz user by plátcom byť nemusel nie ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jak píše Marek L.fakturuješ firmě z ČR, tak DPH neřešíš, je to něco jako přefakturování u Adsence.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Plátcovství DPH je jasné - Pro CZ a SK ne
Proplacení kreditu - JE NUTNÝ ŽL
Jaké domény lze parkovat - nevim o zadnym omezeni
Mohu parkovat jen domény ve správě Subregu - ano, jen ty
Dají se nějak upravovat šablony a vzhled parkované domény - v tuhle chvili ne, ale jsou tam moznosti nejakych tematickych sablon, tak to v brzke dobe zkusime nastavit.

Jinak nikde jsem nepsal vubec o moznosti vyplaceni kreditu na ucet a to proto, ze z parkingu se vyplaci pouze na kredit. Vyplaceni na ucet v tuhle chvili z parkingu nepodporujeme, pouze u standardne dobitych castek proti dobropisu

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dík za odpověď, já jsem se mylně domníval z jednoho komentu, že jde o vyplacení na účet, ale ono je to vyplacení na KREDITNÍ účet. Zmystifikovalo mě toto:
Platcem DPH urcite ne, uctovani jde mezi nami a rookmedia a mezi nami a klientem. Kredit davame jako formu bonusu. Nicmene, pokud nekdo bude chtit kredit vyuctovat, pak musi mit ZL aby provizi mohl vyfakturovat nam nejprve.


Každopádně vydělaný kredit by se dal použít na domény a to je myslím dobrej nápad :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
Plátcovství DPH je jasné - Pro CZ a SK ne
Proplacení kreditu - JE NUTNÝ ŽL
Jaké domény lze parkovat - nevim o zadnym omezeni
Mohu parkovat jen domény ve správě Subregu - ano, jen ty
Dají se nějak upravovat šablony a vzhled parkované domény - v tuhle chvili ne, ale jsou tam moznosti nejakych tematickych sablon, tak to v brzke dobe zkusime nastavit.

Jinak nikde jsem nepsal vubec o moznosti vyplaceni kreditu na ucet a to proto, ze z parkingu se vyplaci pouze na kredit. Vyplaceni na ucet v tuhle chvili z parkingu nepodporujeme, pouze u standardne dobitych castek proti dobropisu


Včera som si pridal jednu doménu na skúšku, na stránke sa zobrazujú reklamy ale v prehľade parkovaných domén mi nevypisuje doménu ani štatistiky, čím je to spôsosobené ?

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Tam se to objevi jakmile domena bude mit zisk alespon 0,001 USD, a prave s tim dvoudennim spozdenim. Tzn jestli si parking zadal vcera a uz vcera to neco vyneslo, tak zitra v noci, tj poztri rano se objevi prvni stats

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
gransy píše:
Tam se to objevi jakmile domena bude mit zisk alespon 0,001 USD, a prave s tim dvoudennim spozdenim. Tzn jestli si parking zadal vcera a uz vcera to neco vyneslo, tak zitra v noci, tj poztri rano se objevi prvni stats


Ďakujem za info, myslel som si, že to tak funguje aj keď som čakal, že sa stats zobrazia po 24h., ale deň hore dolu nevadí :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se