Domény

rozumvhrsti
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 01.10.2012
Existuje nejaky system na nabidku domen k prodeji? Nemam na mysli aukce nebo neco podobneho.

Mam v drzeni nekolik domen, na kterych neplanuji projekty. Chtel bych nejakym jednoduchym zpusobem je nekde vystavit, nejlepe anonymne a bez ceny, a pokud by mel nekdo o domenu zajem, tak by majitele domeny (mne) pomoci PM kontaktoval.

Nic podobneho jsem nenasel a nechci davat domeny do aukci, kde se nemusi najit vhodny kupec. Domeny mi nevadi drzet, ale rad je nabidnu k prodeji pri dobre nabidce.

Mohlo by jit i o domeny s historii, kde bezi nejaky projekt, ktery uz je na "odpis" (neprodava se k domene, ale uz nema cenu jej udrzovat)

Napriklad jsem nenasel ani system, kde by se daly domeny prodavat jako sada nekolika souvisejicich kusu, systemem, ktery jsem popisoval.

Pripadne to muze byt pro nekoho napad na projekt ;-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zajímavý nápad to ano, ale kolik lidí si myslíš, že by to v ČR používalo ? Moc to nebude..

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Bud jsem nepochopil tvuj prispevek a nebo jsi moc nehledal. Vzdyt vsechno nabizi napr. cenik.cz

rozumvhrsti
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 01.10.2012
stephan: diky, ale jak tam vidim domeny za ty ceny, tak to je system, kde bych sel okamzite pryc, to je jak kdyz si ty ceny nekdo vymysli, aby delal husteho ;-)
Wladass: blizime se k 1M prodanych CZ domen, a kolik jich je aktivnich? Urcite by to nekdo pouzival, byla by to nastenka domen k prodeji:-)

Mel bych predstavu, ze by se v systemu ktery hledam daly domeny i nejak tagovat pro ucel pouziti napr. eshop, finance, technologie, ...

-- 04. 10. 2012 10:38 --

A jeste jedna vec, spousta z nas ma u domen nezobrazeny udaje o sobe, takze se k nam pripadny kupec ani nedostane...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Čistě teoreticky bych to mohl zakomponovat do jednoho ze svých webů http://www.monitoruju.net/ leze tam celkem dost lidí.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Wladass píše:
Čistě teoreticky bych to mohl zakomponovat do jednoho ze svých webů http://www.monitoruju.net/ leze tam celkem dost lidí.


Čistě teoreticky pořád čekám, kdy se budu moct zaregistrovat :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To si čistě teoreticky ještě chvíli počkáš, nějak vázne vývoj v týhle funkci webu :D

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Staci to dat do Sworpu a nebo jineho parkingu, ktery ma kontaktni formular a je bez provize.
no cooking

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
rozumvhrsti píše:
stephan: diky, ale jak tam vidim domeny za ty ceny, tak to je system, kde bych sel okamzite pryc, to je jak kdyz si ty ceny nekdo vymysli, aby delal husteho ;-)

A jeste jedna vec, spousta z nas ma u domen nezobrazeny udaje o sobe, takze se k nam pripadny kupec ani nedostane...


Nejak nechapu co chces. Vzdyt hned na homepage cenik.cz je vetsina domen s "cenou" - nabidnete. A ze jsou u nejakych domen premrsteny ceny? Jak by si to chtel resit? Do toho systemu to vlozil uzivatel(majitel domen), ktery si vymyslel pozadovanou castku. V tvem systemu by si urcoval ceny ty? Nebo by u vsech domen bylo pouze "nabidnete"? To by prece nic nevyresilo, majitel by neprodal pokud by se mu nelibila cena. Vzdyt i ted na cenik.cz muzes kontaktovat majitele a usmlouvat s nim lepsi cenu.

A s tim nezobrazovanim udaju u domen mas pravdu. To me vzdycky vytoci, kdyz nejsem po hodinovem hledani schopen kontakovat majitele domeny, ale to je jeho problem. On prichazi o nabidky za nevyuzite domeny.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já bych řekl, že se tam domény dají v pohodě nabízet, to že je tam řada přinejmenším bláznů a ty domény za tři mega mě víc než rozesmáli, tak proč to nezkusit.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

zdenovy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 03.10.2012
Co vystavit na doméně ministránku s kontaktem? Případně lépe třeba trochu tematického textu plus obrázek, třeba to časem posbírá i nějaký rank = vyšší cena. Já jsem teď jednu doménu prodal právě díky tomu, že jsem tam hodil kontakt a nabídku prodeje.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se