Domény

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jaké máte zkušenosti s nabízením domén potenciálním zájemcům pomocí emailu, telefonu nebo poštou? Zatím s nabídkami po telefonu ani poštou nemám zkušenosti.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Když se prodává přes telefon tak se vždy jedná minimálně v řádech tisíců. Což je výhoda. Ale chce to dobře umět. Pro inspiraci koukni na Riziko, tam jde sice o akcie, ale pokud budeš umět prodávat jako hlavní hrdina, tak podle mě prodáš cokoliv.
Email je taková divná záležitost. Končí to často v koši. Anebo to lidi nepochopí a myslí, že chceš prodat web. Poslední dobou jak roste spam tak už si ani nepamatuju, že by mě někdo v ČR vůbec oslovil, anebo jsme vedli nějakou debatu nad výměnnou. Navíc z obchodu přes email často sejde.
Poštu jsem nikdy nezkoušel.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zalezi kolik do toho chces investovat.
nejuspesnejsi urcite osobni schuzka, pak telefon a nakonci jsou email+pošta. Posledni varianta je zase nejmeme nakladna.
pokud podnikas pres email marketing, tak to chce hodne pusobivy obchodni email - mozna se vyplati i do toho trochu zainvestovat. jinak emailovou reklamni "masáž" je obcas dobry u klietna zopakovat :-D. Drago ma pravdu, email obchodni emaily (SPAMY) jsou cim dal vice agresivnejsi - firmy setri a presouvaji aktivity na internet.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak osobní schůzka je dost nepraktická jezdit 150 km na osobní schůzku do prahy za 90% potenciálních zájemců. A u domén, kterých se teď chci zbavit by se za ni nevyplatilo. A pošta je teď dražší než pár minut hovoru. Možná bych mohl zkusit zainvestovat nějakou korunu do napsání univerzální nabídky od copywritera (i když nevím jestli by to mělo nějaký větší účinek)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Rozhodně se nevzdávej. Můžeš zkusit všechno z výše zmíněného a sám uvidíš co bude nejefektivnější. Pokud budeš chtít zkusit telefon zkus kouknout na ten film co jsem ti uvedlv předchozím postu. Je tam krásně vidět, že když to člověk umí, tak prodá cokoliv.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Pres telefon nevyjednas to, co pres email. Ale na osloveni to muze byt nekdy jedina mozna metoda.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se