Domény

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám pár domén, na kterých chi tak do 2 let vybudovat obsah. Jsou to domény bez historie, bez obsahu. Má cenu je hodit na nějaký parking když na ně nevedou odkazy a mají jen nějaký malý type-in traffic v řádu nižších desítek měsíčně? Nebude v budoucnu na škodu, že tam v minulosti běžel "nic moc" obsah?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já to dělám takto, koukám aby doména "žila" na klasickém parkingu je více méně mrtvá, ale jsem pololamka tak si počkej co na to ostatní
1/ minisite cca 5 čl affil a PPC to je moje oblíbené takový MFA parking:)
2 / Jen text hodnotný k doméně do něj affil link
3/
Kód: Vybrat vše
Sworp.com
takový genrátor MFA parkovací
4/ Než by jsem ji dal parking (v tom případu jak píšeš ty) a nechce se mi 1,2,3 tak dělám totok
Kód: Vybrat vše
http://sukacistroj.cz/

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No právě nevím aby domény nebyly nějak znehodnoceny parkingem.
Většinou se jedná o cz domény. Přemýšlím o regtons.com
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
nech si vytvořit MFA :) je to nejjednodušší a nebudeš muset vytvářet obsah sám :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Pokud má doména trafik tak jí většinou rovnou přesměrovávám na parking a koukám co z toho bude. Občas se zadaří a pár dolarů to hodí.
- Když má historii tak buď minisite s unikátními text, klidně i nějakou to reklamou anebo informační stránku (příklad). Dá se využát i jako forma linkbuildingu. Tato varianta se hodí i jako představení budoucího projektu.
- V některých případech se vyplatí i redirekt přímo s affil kódem. Ale občas je třeba se dohodnout s provozovatelem zdali to nevadí.
- Na prázdnou doménu jsem jednou namontoval čtečku RSS a za 6 měsíců měla ranky + návštěvnost v desítkách lidí.
- Prázdné domény jsou vhodné i na různé "blbinkové" projekty jako piškvorky, odstraňovače diakritiky, generátory textů atd.
Jinak i doména s jednotkami lidí za měsíc ti může vydělat slušné peníze.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Udelej si tam vlastni stranku, ktera bude zakladem pristiho webu.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se