Domény

OvaCall
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 16.11.2010
Dobrý den, rád bych Vás požádal o doporučení, jak využít doménu dovolenabulharsko.com. Nevím, jestli mám ponechat to, co tam je a zapracovat na tom a nebo přejít, k čemuž se přikláním více, k tvorbě obsahově plnohodnotného informačního webu o Bulharsku. Prosím o Vaše rady, postřehy, zkušenosti. Případně, jaký affil doporučujete apod.
Velice děkuji.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Ono je to těžké, travel je u nás hodně přespamovaný a pokud chceš nabídnout jen to co ostatní - info z wiki, které stejně nikoho nezajímá, pak se dostane někdo na web a jde pryč. Wiki text a banner na dovolenou nikoho nezaujme.
Musíš na to jít trošku jinak. Začít třeba návodem, jak si objednat zájezd, jak tam jet(popsat cestu, nástrahy, ceny benzínu v zemích, atp), popř. letět(opět nějaké letiště a popis transferu ze Sofie např. na Zlaté Písky nebo kam jedou) Dá to práce hodně moc, ale lidi budou takový web raději doporučovat než wikiweb.
Jinak osobně bych od dovolenkových webů odešel a věnoval se něčemu jinému, když už chceš zlstat u travel, pak se zaměř na jednotlivé oblasti a ne celé země. Kup doménu, zajeď si na dovču, udělej fotky, okus tamní hospody, popiš jídla, ceníky a takovou zábavnou formou vytvoř web o dané lokalitě. Myslím, že tohle u nás celkem chybí a lidí by to rádi četli(nebo aspoň já).
Jinak affil je u cestování u nás celkem špatný. Invia celkem nefunguje a konverze jsou bídné, ostatní příliš neznám, ale dovolena.cz může být dobrá, ale zase povinnost DPH. Jinak letenky jsou taky blbé, pelikan a další servery si přiráží nehoráznou provizi a když je někdo zkušený, pak si raději koupí letenku přímo od aerolinky a ušetří klidně 60% z ceny.
Je to boj, ale držím palce.
Jinak jsem něco popsal na blogu: http://mkurri.cz/monetizujeme-cestovni-weby

OvaCall
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 16.11.2010
Velice děkuji za velmi podnětné rady a doporučení...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se