Domény

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,
kdysi jsem si pořídil doménu 0kc.cz dost se mi líbila 0 Kč to je idealní pro nějakou kampaň mobilních operátorů, banka atd... později jsem psal o muzice zdarma na internetu a tak jsem to umisťoval na tuto doménu, ale v posledním roku poslouchám internetové rádio a muziku si skoro nestahuji, takže nemám o čem psát tak uvažuji co s doménou. Zase nevadí mi moc každý rok prodlužovat, ale na druhou stranu...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
U tříznakovky a ještě u takové, by se dalo uvažovat o slušném prodeji, tedy pokud bys na tom nechtěl rozjet projekt kde bude něco zdarma. Dá se na tom udělat i inzerce zdarma, nebo něco podobného.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já bych doménu nepouštěl. Zkusil bych ji nabídnout k prodeji nebo k pronájmu, pokud tedy nemáš nápad na projekt, který bys na doméně chtěl provozovat
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Mě se taky líbí. možností jak ji využít je spousta.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Spíš bych se bál, zda si to někdo nesplete a nenapíše zdarma.cz :). Tak samozřejmě bych upřednostnil pokus o prodej a když by nevyšel, tak bych ji pustil.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych jí být tebou též nabídl k prodeji.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Díky vám všem za názory. Asi ji ještě nějakou chvíli podržím. Přece jen nějaký malý Page rank má. Ještě před nedávnem jsem uvažoval ob sah shodit a udělat si z té domény PR web. Ale jde vidět, že panda ty PR weby nemilosrdně mítí, alespoň co se týče ranků. Možná si udělám nějaký svůj soukromý opravdu s originalním textem. Ale to ještě uvidím.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nemyslím si, že google nějak penalizuje PR weby a pokud ano, tak to určitě není googlem, ale optimalizací :) A zrovna u této domény není potřeba ji prodávat s rankem, tady jde o doménu jako takovou a ne o ohodnocení dle ranku.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Mne sa tiež príliš nepozdáva, skúsil by som ju predať.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se