Domény

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Díky, vážím si tvého zájmu. :) Zklamaný nebudu, nejde přeci o život. Jen chci prodat tyto domény. Nejsou špatné. Zkus se podívat ještě jednou a zkusit na nich najít pro někoho kdo je koncovým zákazníkem něco dobrého. Například motorkaroku.cz krásná anketa, nebo jen blog o motorkách.
autostoleti.cz - věnovat se legendám a historii vozidel. Krása :) cena 1500Kč
medialnizastoupeni.cz - to je snad jasné...
prkonzultant.cz - jasné, proč pokud chci být pr konzultant tak nemít tuto doménu?
nasklient.cz - krása, tak PRO klientské, pojištění, banky, poradenství a podobně. :) cena 4500Kč
4mkv.com - mkv video, codeky, formáty grafiky a pod... v AJ
ukazselife.cz - přidávání selfie fotek, od návštěvníků stránek, hodnocení, hlasování, soutěže...:)
psatblog.cz - rady jak psat blog, nabídka tvorby webů na blog, nebo jen psát svůj blog
vtiproku.cz - cena 1500Kč, obsah je předem daný :))), nebo hlasování nabídnu to Nově a Primě vtipstoleti.cz za 1500Kč
rajpuncoch.cz
rajpropisek.cz
pro e-shop jak dělané cena 1500Kč
funjoke.eu
cdgame.eu
car911.co.uk Porsche
goldenrings.xyz - výborné, kvůli koncovce pouze 5000Kč
a další... na domeny123.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
LepsiDomeny.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 01.11.2015
Některé domény jsou vcelku dobré, ale jdete na to zkrátka špatně.
Například mi zkuste vysvětlit, proč bych si měl koupit doménu goldenrings.xyz? Proč si nezaregistruji doménu goldenrings.biz za 321 kč? Mimochodem ani jedna není zrovna "výhrou".
Jak vybrat doménu - inspirace jak vymyslet kvalitní doménu http://www.lepsidomeny.cz/

klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Nejlépe bych koupil obě... :)
zlaté prstýnky jsou pořád v kurzu.

-- 31. 01. 2016 23:11 --

Celková cena tedy 5321Kč
TO už se docela vyplatí...:-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Prosím slušně....Díky :-)
Myslím ale, že je jasné že to byl humor, .xyz není COM ale název není tak špatný. A teď vážně nevím zda toto forum je na skutečné ohodnocení domén nebo jen na kritiku domén. Ohodnocení by mělo být objektivní. S cenami jsem šel celkově hodně dolů. To je pravda, a taky jsem rád za konstruktivní kritiku. Ale hledat pouze zápory když tam očividně jsou i klady tak to nemá smysl. Na netu je hromada domén a některé nedávají žádný smysl, nebo jsou hodně podivné. Takže pro koncového uživatele který například nechce vydělávat na reklamě na webu může být některá z domén zajímavá. Ale i hodně pěkné domény co se týče vyhledávání tam mám. Jde jen o projekt který se na ní udělá. Každou doménu jsem registrovat s tím, že jsem věděl co by na ní mohlo být. Já viděl ten potenciál a je to o tom zda ho uvidí i někdo jiný.

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Ohodnoceni domeny nebude NIKDY objektivni. To, ze ti tady lidi pisi pouze zapory o necem vypovida, nad tim bych se byt tebou zamyslel, ze ta kritika neni vzdycky bezduvodna. Jednoduse tam ostatni tu hodnotu jako ty nevidi. To se ovsem dalo ocekavat v roce 2016 u nove registrovanych domen.

klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
LepsiDomeny.cz píše:
Některé domény jsou vcelku dobré, ale jdete na to zkrátka špatně.
Například mi zkuste vysvětlit, proč bych si měl koupit doménu goldenrings.xyz? Proč si nezaregistruji doménu goldenrings.biz za 321 kč? Mimochodem ani jedna není zrovna "výhrou".

Ne jen kritika ...
Například jaké jsou vcelku dobré?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pokud v těch doménách vidíš potenciál, tak na nich něco vybuduj, pak zvedneš jejich hodnotu.
Nevím proč bych měl někomu platit za samotnou doménu, když můžu vymyslet tucet dalších volných, který si hned pro svůj projekt mohu zaregistrovat.
To, že ty vidíš v doménách potenciál, neznamená, že ho uvidí ostatní ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Nemluvil bych o 7,5 miliardách lidí takovou návštěvnost tento web nemá :) Pokud byste si opravdu prohlédli všechny domény jistě tam jsou docela dobré a lepší a horší. To je můj úhel pohledu. Spíš tomu Mac a Wladdas moc nerozumí. Sorry samozřejmě že z projektem stoupá cena ale na tolik projektů při práci a dvouletém synovi fakt nemám čas :)) Cena od 1500Kč do 12000Kč bych řekl není přehnaná. Ale asi nemá cenu to dál rozebírat protože tu EGO už nepřipustí objektivní debatu. Netvrdím, že jsem neudělal dost chyb, ale podívejte se na hodnocení domén - Komentář tam není konkrétní ani k jedné. Jen jsou vyzdvihovány nějaké špatné...neurčité, jako celek. Mám tam například domény s com, co.uk. org a k nim není komentář, protože to není zas taková hrůza. Viz také nahoře, cca 10 domén a okomentuje se jenom ta špatná. A prosím nepište, že jsou špatné všechny a tak proto by to bylo na doluho :) nejsme snad ve školce nebo jo???Že by si na mně zasedla učitelka? Takže by to chtělo jak chválit tak kritizovat. Když je samozřejmě co. Ale všeobecné: TO Je na nic. JE opravdu k ničemu a nikomu to nepomůže. Přesto děkuji všem za konstruktivní kritiku a to co jsem mohl jsem si z toho vzal.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Už se ti podařilo nějakou prodat? :)

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
klavesak: Neni pravda, ze by jsi dostaval jenom negativni komentare. Napriklad jsem ti nekolik domen pochvalil a dokonce o jednu mel zajem. Ty jsi za ni chtel 50 000 korun. Vzhledem ke vsem okolnostem mi doslo, ze vic nema cenu komentovat. To je mozna duvod, proc se dalsi radeji k tomu co se jim libi nevyjadruji, protoze je nasledna castka tak nesmyslna, ze nemaji duvod. Jako napriklad vsechny ty domeny za 12 tisic, atp. Me se tam napriklad nektere libi, ale jejich value je nekde kolem 500 Kč a i to je pro vetsinu lidi na odbornem foru moc, protoze dokazi vymyslet ekvivalent za reg. poplatek.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
klavesakm
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 82
Registrace: 30.12.2015
Už se ti podařilo nějakou prodat? :)
Ano prodal.

To je mozna duvod, proc se dalsi radeji k tomu co se jim libi nevyjadruji, protoze je nasledna castka tak nesmyslna, ze nemaji duvod

1. Ceny jsem vůbec nikde neudával, to až jsi mě požádal. 2. Cena nice2me.com očividně byla přehnaná, to nebyl zlí úmysl. 3. Komentář a zájem je něco jiného, nikomu své domény zde nevnucuji pokud někdo chce okomentovat já mu ji nutit nebudu :))

Prosím ať skončíme pozitivně, a mají tyto debaty smysl a jsou přínosem. Nechme hodnotu mých domén, asi budete souhlasit, že cena domény je do velké míry relativní záleží na kupujícím a na jeho plánu s doménou. Nechtěl jsem se tady nikoho dotknout, ale vy jste mě taky až tak nešetřili. :-) Takže sorry... Taky bych byl radši kdyby domény neleželi jen tak ladem.
Spíš se teď i příště bavme jak si pomoci a být si užiteční.
Několikrát bylo zmíněno, že s obsahem domény cena roste. Vy zde máte dost zkušeností s tvorbou webů. Takže pokud někdo z vás by chtěl něco na mé doméně vytvořit, tak budu rád. Může to být za malý pronájem, nebo nabídněte cenu, a po roce by se vidělo. Jestli pokračovat za jiných podmínek, nebo ne, nebo prodat a zisk by šel na půl. Je to jen příklad, nikoho nenutím, jen se neváhejte s nějakou nabídkou na mě obrátit. Přeji všem hodně úspěchů... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se