Joomla

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Protože schvalování nové Joomla extension trvá 2-3 týdny, tak pokud byste někdo hledal jednoduché, snadné a funkční řešení Google Autorship pro Joomlu, tak jsem vytvořil plugin SD Google Authorship, který je zdarma pro nekomerční použití. I komerční použití je myslím nastaveno za velice rozumnou cenou.

Případný feedback sem do vlákna nebo na webu do komentářů.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To je dobrý doplněk, dle obrázků je to předpokládám pro Joomlu 2.5, já jsem na blogu zkoušel autorizovat sebe jako autora u googlu, aby mi právě k příspěvkům zobrazeným ve vyhledávání dával autora s odkazem na G+, nicméně za boha mi to nefunguje, udělal jsem to jak G chtěl, ale bohužel. Tohle by mohlo fungovat lépe, i když to bych musel udělat migraci na 2.5 což se mi nechce :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Je to i ve verzi pro 1.5 stáhni si to, v zipu jsou 2 zipy jeden pro Joomlu 1.5 a druhý pro 2.5
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ahááá schované to v jednom zipu máš :-) No tak to se na to kouknu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Možná to přidám nějak výrazně do článku, takovými těmi obrázky co jsou na Joomla Extensions.

Teď jen válčím s licencováním. Nechtěl jsem se s tím moc patlat, prostě jsem přes noc udělal plugin a říkal si pro non-comercial využití ho dám zdarma s donation a pro komerční budu chtít nějaký malý poplatek. A teď při čtení podmínek pro JED na schválení extension čtu, že GNU nelze v tomhle režimu dát. Takže mám na výběr:
- dát to úplně zdarma s dobrovolným donations
- platit za stažení, takže řešit implementaci nějakého payment systému (na což aktuálně nemám moc náladu)
- dát to pod Open Creative Common - NonCommercial licencí, která pořeší duálnost licence (komerční a nekomerční), ale zase způsobí, že to nebude schválené do JED (Joomle Extension Directory), takže se o tom moc lidí nedozví.
Jak já tohle licenční papírování nemám rád. Po přečtení http://www.souki.cz/nechte-si-zaplatit jsem to opravdu chtěl udělat jednoduše. Jenže to nejde. Kdyby někdo měl dobrou radu budu za ní rád. Zatím se kloním k Open Creative Common jako k nejjednoduší variantě ohledně pracnosti, nebo k úprave pluginu pro GNU bez omezení s tím, že platba bude jen dobrovolná.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se