Joomla

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Měl bych dotaz, Joomlu nepoužívám ale chystám se začít.
Proto bych se rád zeptal, zda u verze 1.5.x mi bude fungovat styl vytvořený pro 1.5.2 na verzi 1.5.17. Zda se u Joomly s každým updatem updatují i styly jako například u phpBB.

Děkuji všem za odpovědi,
Whispere

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
no, to myslím je individuální ke každému stylu...

proč radši nezačneš s Drupalem?:)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
berkas1 píše:
no, to myslím je individuální ke každému stylu...

proč radši nezačneš s Drupalem?:)


Třeba proto, že zákazník chce Joomlu za každou cenu? Už tolik zakázek neberu, 75% času věnuji WebDealu, ale zajímavé zakázky se neodmítají ;-), nicméně Drupal je hned další na řadě...

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Whispere píše:

Třeba proto, že zákazník chce Joomlu za každou cenu? Už tolik zakázek neberu, 75% času věnuji WebDealu, ale zajímavé zakázky se neodmítají ;-), nicméně Drupal je hned další na řadě...


zákazník by do toho neměl co mluvit :D má být rád, že mu web funguje...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
berkas1 píše:
Whispere píše:

Třeba proto, že zákazník chce Joomlu za každou cenu? Už tolik zakázek neberu, 75% času věnuji WebDealu, ale zajímavé zakázky se neodmítají ;-), nicméně Drupal je hned další na řadě...


zákazník by do toho neměl co mluvit :D má být rád, že mu web funguje...


To ano, ale zase to není typický zákazník, tedy pokud se bavíme o BFU. Navíc mi připadá lehčí Joomla, když už si vybírat zda Joomlu nebo Drupal. Mám už s ní nějaké zkušenosti, ikdyž malé, tak aspoň nějaké.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se