Kritika stránek

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kritika připravovaného projektu 5veci.cz - 1.česká sociální síť využívající taxonomii

Více informací o projektu na http://www.5veci.cz/o-projektu


5veci.cz soutěží v http://www.rozjezdyroku.cz

Budu rád za Vaši kritiku a případné nápady na zlepšení.

Obrázek

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Existuje již nějaké demo, nebo zkušební stránka?Napsané to vypadá zajímavě, ale jaká bude skutečnost?Já totiž nechápu co mám hodnotit.Nápad?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Nápad je dobrej, jestli to dobře zrealizuješ, určitě to bude stát za zkoušku.

Možná jen pro někoho bude 5 věcí málo. Jak bude řešený, že dva lidi napíšou stejnou věc stejně. Budou předepsaný kategorie na výběr?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
V tom případě nápad dobrý a jsem zvědav na realizaci a promo v které doufám, že nejprve uděláš pro zkušební zajíce než to spustíš. Za mě palec nahoru a držím nejen palec, ale i pěsti a fandím.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukaaashek píše:
Nápad je dobrej, jestli to dobře zrealizuješ, určitě to bude stát za zkoušku.

Možná jen pro někoho bude 5 věcí málo. Jak bude řešený, že dva lidi napíšou stejnou věc stejně. Budou předepsaný kategorie na výběr?


5 věcí je spíše značka přes kterou upozorníš na sebe jiné. Vyhledávat můžeš podle libovolného výrazu a 5 věcí můžeš kdykoliv měnit...ale bude na ní závislý i výpis např. z blogů, akcí apod...Systém dělám hlavně pro lidi, kteří si chtějí povídat třeba na odborné nebo nevšední témata . podle Facebook mužeš spíš oslovit jen lidi z úzkého okolí (kruhu) přátel a jejich přátel. Systém 5veci bude doporučovat lidi podle klíčových výrazů.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
webdesigndubina píše:
V tom případě nápad dobrý a jsem zvědav na realizaci a promo v které doufám, že nejprve uděláš pro zkušební zajíce než to spustíš. Za mě palec nahoru a držím nejen palec, ale i pěsti a fandím.


zatím dávám dohromady koncepci. určitě na tom systému nebudu dělat sám, tak chci promyslet všechny detaily. systém bude napojen na nezávislé komponenty - blogy, akce apod...časem se budou přidělávat další

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Projekt sa mi páči, nápad chválim. Som zvedavý na samotnú realizáciu.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012

Lukaaashek píše:Nápad je dobrej, jestli to dobře zrealizuješ, určitě to bude stát za zkoušku.
Možná jen pro někoho bude 5 věcí málo. Jak bude řešený, že dva lidi napíšou stejnou věc stejně. Budou předepsaný kategorie na výběr?


Na to jsem myslel také. Systém bude využívat našeptávač, kde budou výrazy řazeny dle relevance a počtu výskytu.

např:
skateboarding (12000)
skateboard (5000)
skateboards (500)

...takže si jednoduše vybereš výraz, který ti je nejbližší a je nejčastěji používaný.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Na to jsem myslel také. Systém bude využívat našeptávač, kde budou výrazy řazeny dle relevance a počtu výskytu.

např:
skateboarding (12000)
skateboard (5000)
skateboards (500)

...takže si jednoduše vybereš výraz, který ti je nejbližší a je nejčastěji používaný.

Tak to se mi líbí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se